چندنوع شلوارجین زنانه می شناسید؟+عکس

انواع شلوارجین زنانه

مدل های شلوارجین زنانه

  • شلوارجین اسکینی ( Skinny Jeans )

شلوارلی اسکینی

اگر واژه skin را در انگلیسی سرچ بکنید ، به معنای فارسی آن ، یعنی پوست می رسید . شلوار جین اسکینی دقیقا به پوست شما می چسبد . و شکل پای شما را به خودش می گیرد .

اسکینی برای تمامی خانم ها مناسب می باشد . اما باید براساس حالت بدن تان انتخاب کنید.

  • اگر فرم بدن شما حالت ساعت شنی داشته باشد .
  • اگر بخواهید زیبایی پاها را در تیپ تان به نمایش بگذارید .
  • اگر می خواهید فردی جذاب به نظر برسید .

تیپ بدنی ساعت شنی، چه ویژگی هایی دارد؟

در تیپ های ساعت شنی ، عرض قسمت های بالاتنه ، شانه و باسن ها زیاد می باشد . اما قسمت کمر باریک است .

این افراد برای راحتی کمرشان بایداز شلوارهای بخصوصی استفاده کنند . شلوارهایی که کمر آنها راحت باشد . نکته ی ظریفی برای خرید شلوارمناسب وجود دارد . آنها باید شلواری را انتخاب کنند که کاملابه کمرشان بچسبد . و درعین چسبندگی از کمرشان ، فاصله ای نداشته باشد

ما این شلوار را به شما پیشنهاد می کنیم . البته این را بگوئیم که داشتن یک شلوارجین اسکینی برای هر خانم جوانی لازم می باشد . پس در لیست خریدتان ، شلوارجین اسکینی را در صدر جدول قراردهید .

چون این شلوار درکنار تیشرت های دخترانه و زنانه و انواع بوت های زمستانی، جلوه ی ویژه ای به شما خواهدبخشید .

  • شلوارجین پاچه گشاد ( Flare Jeans )

شاید امروزه ، استفاده از شلوارجین های پاچه گشاد متداول نباشد . اما همچنان این شلوار ، مخاطبان خاص خود را دارد .

این نوع از مدل های شلوارجین ها در سال ۱۹۸۰ ، مد شده بود . جالب است بدانید این شلوارها به جایگاه خوبی از استایل های رسمی رسیده بودند .

کسانی که شلوارجین پاچه گشاد می پوشند ، قدبلندی دارند . آنها علاوه بر قدبلند ، پاهای بزرگی نیز دارند . مدل بدن آنها گلابی شکل است . پس متوجه خواهید شد به افرادی که مدل بدن آنها اسکینی است ، این شلوار مناسب نیست .

تیپ بدنی گلابی شکل ، چه ویژگی هایی دارد؟

این افراد ، پایین تنه گلابی شکلی دارند . درحقیقت ، پایین تنه آنها درشت تر از بالاتنه ی آنهاست .

شانه آنها باریک و ران و باسن آنها درشت می باشد . برای داشتن تیپ جذاب ، شلواری را انتخاب نمایند که متناسب قد و ران و باسن این افراد باشد .

  • شلوارجین راسته ( Straight Leg Jeans )

شلوارجین راسته

همانطورکه از اسم این شلوارها پیداست ، شلوارجین استریت یا راسته عرض ثابتی دارد . یعنی قسمتی از شلوار نه تنگ است و نه گشاد .

این شلوارها برای همه ی انواع تیپ های بدنی ، طراحی شده است . مختص نوع بخصوصی از تیپ های بدنی نمی باشد . ولی اگر قدکوتاهی داشته باشید ، با پوشیدن آن ، قد شما بلند دیده خواهد شد .

اگر میخواهید یرای محیط های رسمی تان شلوار بخرید ، پیشنهادما شلوارجین راسته است . البته این شلوارها در سایر محیز ها هم مناسب می باشد . شما میتوانید از شومیزهای نیم تنه استفاده کنید . وبا تیپی متفاوت و جذاب به مهمانی های عصرانه و دوستانه بروید .

  • شلوارجین مام استایل ( Mom Style Jeans )

شلوارجین مام استایل

سال ۱۹۸۰ ، سال تولد شلوارجین مام استایل می باشد . حالاهم باقدرت بیشتری به بازارخرید بازگشته اند . هرسال ، پایه های محبوبیت آنها بین نوجوانان و جوان محکم ومحکم تر می شود .

شلوارجین های مام استایل ، فاق های بلندی دارند . رنگ آبی روشن کلاسیک دارند . این شلوارها بخش میانی پاها را به حالت عادی جلوه می دهند . پاچه های گشادی دارند . به همین علت پوشیدن شلوارجین مام استایل به افراد کوتاه قد توصیه نمی شود .

خوبی این شلوhرها همه را مجذوب خود کرده است . شما می توانید با همه ی تیشرت های ساده ، این شلوار را ست کنید . حالا اگر با تیشرت های دخترنه ست کنید ، تیپ متفاوت و زیبای شما همه را مجذوب خواهدکرد . در پاییز و زمستان ، با بوت های کوتاه و شلوار مام استایل ، استایل محشری را تجربه خواهیدکرد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.