تعبیر خواب موش چیست؟

تعبیر خواب موش در خواب چیست؟

تعبیر خواب موش

در پایگاه علمی سرگرمی چرخک تعابیر زیادی منتشر شده که لیست آن را می توانید در لیست تعبیر خواب چرخک ببینید در این مقاله می خواهیم به تعبیر خواب موش بپردازیم 

اگر شما در خواب موش دیدید ممکن است به این معنی باشد که موش دزد است و یک دزد خانگی است و به روایت معبران دیگر مصداق های دیگر هم داشته باشد که نظر شما را به این موضوع در چرخک جلب می کنیم با ما همراه باشید.

تعبیر خواب موش
تعبیر خواب موش

تغبیر خواب موش به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

 موش دزد است و یک دزد خانگی است و معبران آن را به زنی دزد و خائن و زیانکار و غیر‌قابل‌اعتماد تشبیه کرده‌اند. ابن‌سیرین نوشته موش زنی به ظاهر مستوره اما در باطن مفسده. اگر بیننده خواب موشی ببیند با چنین زنی سر و کار پیدا می‌کند و اگر این موش در خانه خودش باشد نوشته‌اند زنی با این پلیدی‌ها در خانه‌اش هست یا حضور پیدا خواهد کرد. اگر سوراخ موشی ببینید مالی از شما برده می‌شود که می‌دانید چه کسی برده ولی نمی‌توانید ثابت کنید که او ربوده و سارق مال شما یک زن خائن است. اگر موش در اتاق شما باشد زنی دزد اهل خانه شماست که نباید به او اعتماد داشته باشید. اگر در خواب موشی از پاچه شلوار شما افتاد و گریخت و رفت زنی فاسد و فاجر را از خود می‌رانید و دور می‌کنید.

 

تعبیر خواب موش از نظر محمد ابن سیرین

اگر مردی در خواب ببیند از آلت مردانه او موشی بیرون آمد، صاحب فرزند دختری می شود؛ اما در نهایت این دختر، دختر صالح و درست کرداری نخواهد شد. این فرزند فقط برای شما دردسر و بی آبرویی به همراه خواهد داشت. ان شاالله که خداوند هدایت کند!
از نظر ابن سیرین، موش تعبیرش زنی در ظاهر پارسا، نجیب و درست کار است اما در باطن فاسد و بدجنس می باشد. بهتر است مراقب تظاهر ها و دلسوزی های بی مورد دیگران باشید. همه کس خیر شما را نمی خواهند. ازخداوند بخواهید شما را از شر انسان های نادرست حفظ بفرماید!
اگر در خواب دیدید که از پاچه شلوار شما موشی بیرون آمد، زنی نا به کار را از خود دور می کنید که بسیار به نفع شماست و با این کار خود را از یک دردسر بزرگ نجات خواهید داد.

 

تعبیر خواب موش از نظر ابراهیم کرمانی

اگر در خواب ببینید که از گلو و یا سوراخ گوش شما موشی بیرون آمد، تعبیرش فرزند پسر است. اگر باردار هستید فرزند شما پسر خواهد بود و اگر فرزند پسری دارید مساله ای برایش ایجاد می شود. ان شاالله که خیر است.
اگر در خواب دیدید که از سوراخ گوش، بینی، و یا ناف شما موش بیرون آمد، تعبیرش فرزند دختری است که خیر ندارد و بسیار لجوج و بدکردار خواهد بود!
اگر دیدید که در خواب موش را گرفتید، با زنی بدکاره و فاسق ازدواج می کنید. چنان چه متاهل هستید تعبیرش به همسر شماست. ممکن است آلوده اعمال نادرستی شده باشد. ان شاالله که خداوند همه مارا به راه درست هدایت بفرماید!
اگر در خواب دیدید که موش رخت خواب شما را جوید و خراب کرد، بین شما و شخصی رابطه بد و غیر شرعی صورت می گیرد. چنان چه متاهل هستید همسر شما ممکن است وارد ارتباط اشتباهی شده باشد.
اگر در خواب خود موش را کشتید، نشان دهنده موفقیت، پیروزی و غالب شدن بر دشمن می باشد.

تعبیر خواب موش از نظر یوسف نبی

از نظر یوسف نبی اگر در خواب موش دیدید، با زنی به جنگ و درگیری می پردازید. ممکن است با همسرتان به اختلاف برسید بربخورید. پس بهتر است بحث ها را این روزها زیاد ادامه ندهید.
یوسف نبی نیز موش را به دزد تعبیر کرده است. از شما و یا از منزل شما ممکن است دزدی شود.

تعبیر خواب موش از نظر کارل گوستاو یونگ

دیدن تله موش در خواب، بیان گر این است که شما باید محتاط تر باشید.پس از این به بعد به کسانی که می خواهند به شما کمک کنند، خیلی هم خوش بین نباشید.
همچنین می توان تله موش را نمادی از نبوغ، بینش و خلاقیت دانست. ممکن است اکنون ذهنتان ایده های جالبی داشته باشد و یا شما باید برای حل مساله های پیش روی خود، به دنبال شیوه ی بهتری باشید.
اگر دیدید که تله موشی را کار میگذارید، نشان دهنده این است که مخالفان و رقیبان خود را گول می زنید. شما از بقیه زرنگ تر و با سیاست تر رفتار خواهید کرد.
اگر در خواب دیدید که با تله موش را گرفتید، خبر می دهد که کسی یا کسانی به دنبال سواستفاده از شما هستند. این روزها احتیاط کنید و راز خود را برای کسی بازگو نکنید.
دیدن تله موش در خواب می تواند تعبیر دیگری هم داشته باشد؛ این خواب از جنبه های پنهانی شخصیت شما خبر می دهد. جنبه هایی که شما خیلی مشتاق و مایل نیستید که با آن روبه رو شوید و یا نمی خواهید که دیگران باخبر شوند. بهتر است با خودتان روراست و صادق باشید تا به لحاظ روحی آارامش بگیرید. اگر اکنون رسیدگی نکنید بعدها بسیار سخت تر خواهد بود!
اگر در خواب ببنید که موش را به تله انداختید و جانش را گرفتید، بیان گر این است که شما از کاهی کوه می سازید و مسأله های کوچک و پیش پا افتاده را بسیار برای خود بزرگ می کنید. بهتر است کمی آسان تر با اتفاقات کنار بیایید. هر چیزی ارزش غصه خوردن و فکر کردن بیش از حد را ندارد!
همچنین گوستا می گوید که دیدن موش در خواب، نشان دهنده ترس، بی حوصلگی و کج خلقی، بی اهمیتی، و نبودن خشم می باشد. شما احساس ناکافی بودن و ترسی را تجربه می کنید که خوشایندتان نیست!

تعبیر خواب موش از نظر لوک اویتنهاو

اگر در خواب موشی به رنگ سفید دیدید، نشان دهنده ازدواج موفق است. اگر دختر هستید و موش سفید در خواب دیدید نشان از ازدواجی همراه با سعادت و خوشبختی دارد.
اگر در خواب موش را درون یک تله دیدید، تعبیرش دشمنی است که شکست می خورد. این دشمن، دشمن پر قدرتی نیست پس نگران نباشید!

تعبیر خواب موش

تعبیر خواب موش از نظر معبران دیگر

اگر در خواب ببنید که موش را می خورید

بیان گر این است که چیزی به لحاظ روحی شما را آزار می دهد. ممکن است مسأله ای مربوط به خودتان، خانواده، همسر و یا فرزندتان باشد. در هر موردی که باشد بهتر است که رفع شود.

اگر دیدید که موش به دنبال شما گذاشته و شما فرار می کنید

نشان دهنده این است که شما بیش از حد وابسته هستید و از خود هیچ استقلالی ندارید. این روند زندگی در آینده مشکلات زیادی برای شما ایجاد می کند.

دیدن موش سفید در قفس

بیان می کند که در آینده ای نزدیک بسیاری از مشکلات شما به دست خودتان حل و فصل می شود. نگران نباشید مشکلات گذرا هستند.

 

اگر در خواب دیدید که موش توسط گربه تعقیب می شود

تعبیرش برمی گردد به اینکه شما نباید اجازه دهید دیگران و اطرافیان با دخالت های نا به جا زندگی شما را مختل کنند.

 

اگر در خواب از موش ترسیدید

بیان گر خجالت زدگی و شرمساری است. بهتر است از روی عصبانیت و قضاوت نادرست کاری نکنید که به ضرر شما تمام شود.

 

اگر در خواب فقط صدای موش را شنیدید و یا به دنبال صدای موش می رفتید

تعبیرش وقوع اتفاق ناگوار و یا دزدی می باشد.

 

اگر خانه و منزل شما پر از موش بود

نشان دهنده این است که گروهی در صدد هستند تا برنامه های شما را خراب کنند. حتی الامکان کسی را در جریان امور مهم زندگی خود قرار ندهید.

 

موش های زیادی که روی هم افتاده اند

به معنای خیانت و دورویی است. افرادی که با آنها در ارتباط هستید یک رنگ نیستند. اگرچه در ظاهر از شما تعریف می کنند اما در پشت سر شما به گونه دیگری رفتار می کنند و از موفقیت های شما خوشحال نمی شوند.

 

اگر در خانه خود تعداد زیادی موش وجود داشت

بیان گر این است در کاری که اکنون به انجام آن مشغول هستید، یک اختلال و مشکل موقتی ایجاد می شود.

 

اگر دیدید که موشی در خانه شما وسیله ای را خراب کرده است

تعبیرش باز می گردد به ولخرجی بیش از حد شما! با این رویه به مشکل برمی خورید. بهتر است پس اندازی هم برای خود داشته باشید.

 

اگر دیدید که موش جلوی چشم شما به تله افتاد

بیان گر املاک و ثروت است. پس ممکن است طی روزهای آتی سندی یا قراردادی را امضا کنید!

 

موش اگر خیلی کوچک باشد

تعبیر خاصی ندارد تنها ممکن است بیان گر دیدگاه شما نسبت به خودتان باشد. شاید خجالتی هستید!

 

اگر در خواب موش مرده دیدید

نشان می دهد که شما بسیار در مقابل مشکلات قوی هستید و کمتر پیش می آید که کسی و یا چیزی شمارا به هم بریزد. اگر اخیرا هم مشکلاتی داشته اید، نگران نباشید که به زودی تمام می شوند. حتی می تواند تعبیر دیگری هم داشته باشد، اینکه شما ممکن است فردی و یا چیزی که در گذشته اتفاق افتاده است را برای مدت طولانی نادیده گرفته باشید؛ اما اکنون زمان آن است که با آن روبه رو شوید پس دست از طفره رفتن و فرار کردن بردارید.

اگر در خواب، نخست موش را گرفتید و بعد او را کشتید

این خواب تعبیر خوبی ندارد. نشان دهنده این است که اطرافیان برای زندگی شما در حال دسیسه چینی هستند. بسیار مراقب باشید چرا که ممکن است ضربه بدی بخورید.

 

پیام بگذارید