سم پاشی و ریشه کنی حشرات با استفاده از سموم ارگانیک

سم پاشی در منزل

آیا با روش های سم پاشی حشرات در منزل آشنا هستید؟

در این مقاله سعی داریم تا شما را با روش های سم پاشی در منزل آشنا کنیم تا بتوانید راه حل های مناسب تری برای نجات از حشرات مزاحم پیدا کنید. همراه سایت علمی فرهنگی چرخک باشید.

سم پاشی

 

جهت از بین بردن حشرات خانگی بهتر است قبل از هراقدامی با کارشناسان حشره شناسی پزشکی و سم شناسی مشورت کنید. زیرا برای هرحشره ای باید از ترکیب سم ونوع سم پاشی مخصوص همان حشره استفاده کرد.

هنگام مواجهه با هرنوع حشره ای از سمپاشی خودسرانه بپرهیزید زیرا خطرات ومضرات سم پاشی خودسرانه کمتر از خوددرمانی نیست.

همانطوریکه برای درمان بیماری به پزشک متخصص مراجعه می کنید لازم است جهت سم پاشی منازل خود به شرکتهای دارای مجوز سم پاشی مراجعه کنید و مشاوره تخصصی دریافت کنید.

بازدید وکارشناسی ساس

یکی از حشراتی که از بین بردن آن بسیار مشکل شده و مردم را دچار دردسرکرده حشره ساس می باشد.

ساس یک انگل خارجی خونخوار می باشد. که علاوه برانسان ازسایر پرندگان و پستانداران خونگرم تغذیه می کند. این حشره مزاحم از راههای مختلف وارد منزل می شود که بطورخلاصه بیان می کنیم.

مسافرت رفتن یکی از راهای مهم انتقال ساس به منزل می باشد.

راه دیگر ورود ساس به منزل خرید و سایل منزل از سمساری ها می باشد . راه سوم حضور در خوابگاهها و سربازخانه ها ست . اخیرا شاهد انتقال ساس از ماشینهای مخصوص اسباب کشی هستیم . که ساس را به وسایل منزل انتقال می دهند.

ازآنجا که ساس ها در درز و شکاف وسایل خواب وکمد و فرش وکاغذ دیواری و تختخواب پنهان می شوند . بطور روزانه تخم ریز ی می کنند . یعنی یک ساس ماده درطول عمر خود فقط کافیه یکبار لقاح داشته باشه . همیشه بارور میشه وروزانه بین ۳ الی ۵ تخم می گذارد.

تولید مثل زیاد ساس و جنس سخت پوسته تخم ساس ریشه کنی ساس را مشکل می سازد . حتما لازم است ازیک متخصص کمک بگیرید.

سمپاشی ساس

یکی از معتبرترین شرکتهای سمپاشی دارای مجوز درایران شرکت سمپاشی تضمینی آریا می باشد. این شرکت با ۳۰  سال تجربه مفید همراه متخصصین مجرب دانشگاه علوم پزشکی تهران وشیراز. درزمینه سم پاشی منازل فعال بوده همراه مشاوره رایگان با ارائه ضمانت نامه کتبی معتبر همواره درکنارشماست.

 

این شرکت دارای مجوز خدمات سم پاشی درشیراز، سمپاشی در تهران و سمپاشی دربوشهر می باشد.

این شرکت سم پاشی ساس را با استفاده ازسموم ارگانیک بی خطر برای انسان . بدون نیاز به شستشوی وسایل منزل همراه باضمانت نامه کتبی انجام می دهد.

 

دقت فرمایید  برای ازبین بردن حشراتی مثل سوسک ریز وموریانه درمنزل نیاز نیست سم استفاده کنیم. چون سوسک ریز و موریانه نسبت به سموم مقاوم شده اند . سم پاشی علیه این حشرات اوضاع را بدتر خواهدکرد.

سمپاشی سوسک ریز

یکی از بهترین روشهای سم پاشی موریانه و سمپاشی سوسک ریز استفاده از طعمه های جذاب و فاقد سموم شیمیایی می باشد . دراین نوع طعمه ها جهت جذب حشره از فرمونهای جنسی غذای موردعلاقه این حشرات استفاده شده. که حشره را بشدت جذب کرده وبا اختلال درتکمیل مراحل رشد حشره این آفات را ازبین خواهد برد.

 

۸۰%
عالی
  • به این مقاله رای بدهید
منبع شرکت آریا پارس
پیام بگذارید