معرفی نرم افزار حسابداری محک

معرفی نرم افزار حسابداری محک

معرفی نرم افزار حسابداری محک

معرفی نرم افزار حسابداری محکامروزه با پیشرفت فناوری و گسترش روزافزون ابزارهای دیجیتال، استفاده از نرم افزارهای حسابداری جهت مدیریت امور مالی و حسابداری در سازمان‌ها، شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلف به امری ضروری تبدیل شده است. این نرم افزارها، با امکانات و قابلیت‌های پیشرفته به مدیران این امکان را می‌دهند تا عملکرد مالی کسب و کار خود را  به صورت مؤثرتری مدیریت کنند. با وجود شرکت‌های نرم افزاری مختلف در بازار، انتخاب بهترین مجموعه جهت تهیه و خرید نرم افزار حسابداری شاید کمی سخت باشد.

گروه نرم افزار محک یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه توسعه و ارائه نرم افزارهای حسابداری است. محصولات گروه نرم افزاری محک، با دارا بودن امکانات و قابلیت‌های پیشرفته، به سازمان‌ها و شرکت‌ها کمک می‌کنند تا فرایندهای مالی خود را بهبود بخشیده و کنترل بهتری بر عملکرد مالی خود داشته باشند. در ادامه با محصولات گروه نرم افزاری محک بیشتر آشنا خواهیم شد.

معرفی نرم افزار حسابداری

گروه نرم افزاری محک یکی از شرکت‌های مطرح در زمینه تولید و پشتیبانی نرم افزارهای مالی و مدیریتی است که با بیش از یک دهه تجربه، به توسعه و ارائه راهکارهای حسابداری نوین و بهبود فرایندهای مالی کسب و کارها می‌پردازد. همانطور که می‌دانیم با تغییر قوانین مالی و مالیاتی در چند سال اخیر و پیچیده شدن فرایندهای مالی کسب و کارها، نیاز به نرم افزارهای دقیق و تخصصی در زمینه حسابداری افزایش یافته است. در همین راستا گروه نرم افزاری محک با طراحی و تولید محصولات مختلف توانسته جایگاه ویژه‌ای در این حوزه کسب کند و اعتماد بسیاری از سازمان‌ها، شرکت‌ها و کسب و کارهای مطرح را جلب کند.

محصولات گروه نرم افزاری محک

محصولات گروه نرم افزاری محکمحصولات محک با توجه به امکانات و نیازهای هر صنف به انواع مختلف تقسیم می‌شود. در ادامه به بررسی هر یک از این محصولات می‌پردازیم.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی محک، یک ابزار تخصصی، در مدیریت امور مالی و حسابداری کسب و کارهای فروشگاهی است که با داشتن امکانات پیشرفته و تخصصی، باعث کاهش هزینه‌ها، افزایش رضایت مشتریان و بهبود مدیریت فروشگاه می‌شود. نرم افزار حسابداری فروشگاهی محک امکان انجام کلیه امور مربوط به خرید و فروش، صدور فاکتور، سیستم حقوق و دستمزد، عملیات بازرگانی، مدیریت منابع، انبارداری و انبارگردانی و سایر امور مالی را برای فروشگاه‌های مختلف فراهم می‌کند. این نرم افزار با توجه به نیاز کسب و کارهای مختلف و امکانات موجود به دو سری عمومی و تجاری تقسیم می‌شود.

نرم افزار حسابداری شرکتی – خدماتی

نرم افزار حسابداری شرکتی یکی دیگر از محصولات گروه نرم افزاری محک است که به صورت اختصاصی متناسب با نیاز شرکت‌ها، سازمان‌ها و مجموعه‌های خدماتی طراحی و تولید شده است. این نرم افزار با دارابودن امکانات کاربردی ضمن مدیریت دقیق هزینه‌ها و درآمدهای یک شرکت موجب سودآوری و موفقیت آن می‌شود. نرم افزار حسابداری شرکتی – خدماتی محک با توجه به نیاز شرکت‌ها و مجموعه‌های مختلف به دو سری عمومی و تجاری نرم افزار حسابداری تقسیم می‌شود.

نرم افزار حسابداری تولیدی

نرم افزار حسابداری تولیدی با تمرکز بر روی نیاز مجموعه‌های تولیدی طراحی و توسعه داده شده است. همانطور که می‌دانیم فرایند حسابداری مجموعه‌های تولیدی به دلیل سر و کار داشتن با موضوع‌هایی همچون تولید و بهای تمام شده نسبت به سایر کسب و کارها پیچیده‌تر است. این کسب و کارها برای انجام امور مالی و حسابداری خود به نرم افزاری نیاز دارند که توان پاسخ‌گویی به نیازهایشان را داشته باشد. نرم افزار حسابداری تولیدی محک یک ابزار کاربردی است که به واسطه امکانات و قابلیت‌های پیشرفته توان پاسخ‌گویی به تمام نیازهای مجموعه‌های تولیدی را دارا است. این نرم افزار نیز با توجه به امکانات و نیاز کسب و کارهای تولیدی به دو سری عمومی و تجاری تقسیم می‌شود.

نرم افزار حسابداری صنفی

نرم افزار حسابداری صنفی محک یک ابزار تخصصی است که به صاحبان کسب و کارها و اصناف مختلف کمک می‌کند تا امور مالی و حسابداری خود را بهبود بخشند و به صورت تخصصی مدیریت کنند. این نرم افزار با توجه به نیازهای اصناف و صنایع مختلف، قابلیت‌ها و امکانات ویژه‌ای را فراهم می‌کند. در حال حاضر نرم افزار حسابداری صنفی محک در دو سری صنفی رستوران و پخش ارائه شده است.

صندوق مکانیزه فروش

صندوق مکانیزه فروش محک، یک سامانه الکترونیکی است که به منظور کنترل، ثبت و مدیریت امور حسابداری، انبارداری، پرداخت، ارسال کالا و ارائه خدمات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این صندوق فروشگاهی با هدف بهبود سرعت فروش و ایجاد شفافیت مالی کسب و کارها تولید شده است. استفاده از صندوق مکانیزه فروش با توجه به قوانین مالیاتی جدید از سوی وزارت اقتصاد و امور دارایی برای برخی از کسب و کارها الزامی شده است.

افزونه‌های حسابداری محک

افزونه های حسابداری محکافزونه‌های حسابداری محک ابزارهایی هستند که امکاناتی افزون بر قابلیت‌های پایه به نرم افزار حسابداری محک اضافه می‌کنند. این افزونه‌ها به منظور انجام امور متنوع و سهولت بخشیدن به فعالیت‌های مالی و حسابداری کسب و کارها، با هزینه مناسب در کنار نرم افزار حسابداری ارائه می‌شوند. این افزونه‌ها عبارتند از:

 • افزونه پیامک رسان
 • افزونه کالر آی دی (CallerID)
 • افزونه خدمات و تعمیرات
 • افزونه چاپ و تولید بارکد
 • افزونه سیستم پروژه
 • افزونه حقوق و دستمزد
 • افزونه سیستم چند ارزی
 • افزونه دارایی ثابت
 • افزونه سیستم بایگانی اسناد و دبیرخانه
 • افزونه سفارش گیر همراه
 • افزونه کلاینت شبکه
 • افزونه سامانه فروش
 • افزونه شرکت مازاد
 • افزونه تحلیلگر
 • افزونه بازارا
 • افزونه رادارا
 • افزونه دورکاری

کیف پول محک

کیف پول محک یک راهکار نرم افزاری عالی برای مدیریت امور مالی و هزینه‌های شخصی افراد است که به صورت اپ اندروید و آی او اس عرضه شده است. این نرم افزار به واسطه قابلیت‌های کاربردی کمک می‌کند تا افراد بتوانند کلیه دریافت‌ها، پرداخت‌ها، تراکنش‌های بانکی و… را مدیریت کنند. علاوه بر این، کیف پول محک این امکان را به فرد می‌دهد تا بتواند به منظور مدیریت مالی شخصی خود، پروژه‌ها، رویدادها و افراد مختلف را در نرم افزار تعریف کرده و هزینه‌ها و درآمدهای خود را به تفکیک در آن ثبت کند.

سخن آخر

در این مقاله با محصولات مختلف گروه نرم افزاری محک آشنا شدیم. همانطور که پیش‌تر گفتیم با توجه به تحولات روزافزون فناوری و افزایش پیچیدگی‌های مالی، استفاده از نرم افزارهای حسابداری پیشرفته برای سازمان‌ها و شرکت‌ها از اهمیت بالایی برخوردار شده است. گروه نرم افزار محک با ارائه محصولاتی کاربردی، مطابق با استانداردهای حسابداری، به سازمان‌ها، شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلف کمک می‌کند تا به صورت بهینه‌تری امور مالی خود را مدیریت کنند و تصمیمات مناسبی در مواجه با چالش‌ها بگیرند.

منبع محک سافت
پیام بگذارید