چه کسانی چشم سوم دارند؟

آیا شما چشم سوم دارید؟

چاکراهای(شاکراهای) بدن انسان

چه کسانی چشم سوم دارند؟

در آیین هندو به مراکز انرژی درحال چرخش بدن ، چاکرا گفته می شود . در زبان سانسکریت ، چاکرا به معنای چرخ می باشد . بعبارتی این چاکراها شریان های حیاتی بدن هستند .  جالب است بدانید که گیاهان هم دارای چاکرا هستند . در حقیقت هرموجود زنده ای در ساختمان بدنی خود چاکرا یا شاکرا دارد .

بطور کلی ۷ چاکرا در ساختار بدنی انسان ها دیده می شود . این چاکراها در راستای مغز و نخاع قرار دارند . هریک از این چاکراها با یکی از ۷ غده بدن و مجموعه ای از اعصاب مرتبط هستند . در اینجا به مجموعه ای از اعصاب شبکه گفته می شود . این چاکرا ها عبارتند از :

  1. چاکرای ریشه
  2. چاکرای جنسی
  3. چاکرای خورشیدی
  4. چاکرای قلب
  5. چاکرای گلو
  6. چاکرای چشم سوم
  7. چاکرای تاجی

چاکراهای ۱ و ۷ یک قسمت دارند . چاکراهای ۲ تا ۶ هرکدام ، دارای ۲ قسمت می باشند . بگونه ای یک قسمت آن در جلوی بدن قراردارد . و یک قسمت دیگر در پشت بدن قرار می گیرد .

چاکرای ششم (آجنا)

در آیین هندو ، این چاکرا نشان دهنده ی ذهن ناخودآگاه می باشد . چاکرای ششم ارتباط مستقیمی با برهمن دارد . بعضی از روانشناسان معتقدند که چشم سوم ، توانایی دیدن آینده را دارد . همچنین این گروه بر این باورهستند که چاکرای ششم به بینش انسان ها متصل می باشد . و انسان ها را قادرمی سازد تا با دنیا ارتباط داشته باشند . چاکرای ششم به انسان ها کمک می کند تا از گذشته و آینده پیام دریافت کنند .

چاکرای ششم یا چاکرای چشم سوم ، شناخته ترین و مورد توجه ترین چاکرای بدن انسان می باشد . همچنین این چاکرا ، جزو مهم ترین چاکرای بدن انسان می باشد .

همانطورکه گفتیم ، چشم سوم دارای دو قیف انرژی می باشد . درهریک از این قیف ها ، دو قیف انرژی وجود دارد . وقتی این قیف ها درکنار هم قرار می گیرند ، یک گل نیلوفر تشکیل می دهند . میتوان اینطور نتیجه گرفت که گل نیلوفر ، نماد چاکرای ششم می باشد . گلبرگ های فرعی آن نماد ۴ چاکرا فرعی می باشد . جالب است بدانید که در ادبیات عرفانی نیز از چشم سوم ، با نام گل نیلوفر یادشده است .


همچنین دراین باره می توانید بخوانید 


جایگاه چاکرای ششم

چاکرای ششم با غده هیپوفیز صنوبری درارتباط می باشد . صورت ، چشم ، گوش و بینی عضوهای وابسته به این چاکرا هستند .

بین دو ابروی انسان (به پهنای یک بندانگشت بالای پل بینی و جلوی سر) بخش جلویی فعالیت چشم سوم می باشد . رنگ نیلی یا بنفش آگاهی انسان را افزایش می دهد . این رنگ برای زنده کردن خاطرات فراموش شده ، کمک شایانی می کند . و رنگ مربوط به چاکرای ششم یا چشم سوم ، نیلی یا بنفش می باشد .

چشم سوم چگونه کار می کند؟

چشم سوم چیست؟
چه کسانی چشم سوم دارند؟

دوراندیشی تان افزایش پیدا می کند !

در بعضی افراد چشم سوم باز می باشد . چشم سوم آنها را قادر می سازد تا اتفاقات اطراف خود را بصورت متفاوتی درک کنند . چاکرای ششم کمک می کند تا چیزهایی را ببینید که ماهیت فیزیکی ندارند . این دسته از افراد مشکلات را از فاصله ی دورتری حس می کنند . از تجربیاتشان حداکثر بهره را می برند .

نیازدارید تا تغییر بکنید .

شما از درون ، نیاز خود به تغییر را حس می کنید . نمی توانید دلیل این موضوع را تشخیص بدهید . ممکن است این تغییر ناگهانی و یا تدریجی در شما ایجاد شود . ممکن است از آهنگ هایی که درگذشته می پسندیدید دیگر خوشتان نیاید . یا از رنگ هایی در لباس تان بکار ببرید که قبلا دوست نداشته اید . همه ی این مثال ها احتمالی است . و کنترل آنها از دست شما خارج می باشد .

سردرد های شما بیشتر می شود .

در سر شما فشارها بیشتر می شود . این فشار بیشتر از فشاری است که شما میان دو ابرویتان احساس می کنید . لازم است این نکته را بدانیدکه چشم سوم برای کسانی که تابحال آن را تجربه نکردند ، کار آسانی نیست . برای کم کردن سردردتان می توانید در هوای آزاد ، قدم بزنید . این قدم ردن به شما کمک شایانی درجهت کاهش سردردهایتان می کند .

نسبت به نور حساسیت بیشتری پیدا می کنید .

هرفردی نسبت به نورخورشید حساسیت دارد . دربعضی افراد مقدار این حساسیت متفاوت می باشد .

اما وقتی چشم سوم داشته باشید توانایی دیدن رنگ ها در شما به مراتب بیشتراز افرادی خواهدبود که چشم سوم ندارند . علاوه براین ، درک نور و رنگ ها افزایش خواهندیافت . چنانکه گفته شده این افراد می توانند پشت ابرها را ببینند .

این موضوع جدید نیست . در کتب قدیمی بحث های مفصل و زیادی در این رابطه شده است .

می توانید ذهن انسان ها را بخوانید !

چشم سوم ، شما را قادرم ی سازد تا ذهن دیگر افراد را بخوانید .

شما می توانید مطلع شوید که آنها درمورد شما و همسرتان چگونه فکر می کنند . متوجه خواهیدشد که همسرتان به شما دروغ می گوید یا نه . می توانید بفهمید که بچه های شما به چه موضوعی فکر می کنند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.