خلاصه کتاب صوتی مبانی موفقیت جک کنفیلد

دانلود خلاصه کتاب صوتی مبانی موفقیت جک کنفیلد

کتاب صوتی مبانی موفقیت جک کنفیلد

کتاب میانی موفقیت جک کنفیلد

کتاب “مبانی موفقیت: رسیدن از جایی که هستید به جایی که می خواهید باشید” ترجمه ای از کتاب “The success principles: how to get from where you are to where you want to be” می باشد.

شما با خواندن این کتاب و گوش دادن به این کتاب صوتی خواهید توانست به رفع کمبودها و مشکلات مالى خود کمک کنید 

این کتاب سودمند جدیدترین اصول راه‌یابى به مسیر موفقیت و روش‌هاى کسب درآمد به روش امروزى را حتى از طریق اینترنت، به شما آموزش مى‌دهد. شما خواهدید توانست براى تقویت اعتمادبه‌نفس و افزایش احترام به نفس از این کتاب همچون یک مربى یارى بگیرید و حاصل آن را در زندگى خود مشاهده کنید.

کنفیلد از سخنرانان انگیزشی و از نویسندگان برجسته آمریکا است. او دارای  مجموعه کتابی با عنوان «سوپ جو برای روح» میباشد که جزء ۱۵۰ کتاب برتر جهان در ۱۵ سال اخیر بوده است.

کتاب مبانی موفقیت چند بخش دارد

کتاب مبانی موفقیت  نوشته جک کنفیلد، نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی است. کتاب مبانی موفقیت دربردارنده نزدیک به ۶۰ اصل است که در شش بخش تقسیم شده و عمل به آنها می‌تواند زمینه موفقیت فردی را فراهم آورد.جک کنفیلد بر این باور است که او این اصول را در زندگی شخصی اش اجرا نموده و کارآمدری آن را تجربه نموده است . 

کتاب صوتی مبانی موفقیت جک کنفیلد
کتاب صوتی مبانی موفقیت جک کنفیلد

 

در کتاب مبانی موفقیت جک کنفیلد چه می خوانید

بخش اول، «پایه و اساس موفقیت»، حاوی بیست‌وپنج فصل و اصول کلی است که باید آن‌ها را برای رسیدن از جایی که هستید به جایی که می‌خواهید باشید، به کار ببرید. با کشف این مسئله که لازم است مسئولیت صد درصد زندگی و نتایج و اهداف خود را به عهده بگیرید، شروع خواهید کرد.

بخش دوم، «خود را برای موفق‌شدن تغییر دهید»، بر اهمیت کار درونی که انجامش لازم است تأکید دارد؛ مهارتی که به شما کمک می‌کند هرگونه مانع ذهنی و احساسی را که بر سر راه موفقیت دارید، برطرف کنید.

بخش سوم، «گروه موفقیت خود را تشکیل دهید»، به شما نشان می‌دهد چگونه و چرا باید انواع مختلف گروه‌های حمایتی را بسازید تا بتوانید وقت خود را به‌طور منحصربه‌فرد بر نبوغ اصلی خود متمرکز کنید.

در بخش چهارم، «روابط موفق ایجاد کنید»، یک‌سری اصول را به شما آموزش می‌دهیم، روش‌هایی عملی برای بنا نهادن و حفظ روابط موفقیت‌آمیز. امروزه که شبکه‌های قوی وجود دارد، شکل‌دادن موفقیت بلندمدت و گسترده بدون داشتن مهارت‌های ارتباطی مطابق با سطح دنیا ناممکن است.

در انتها چون اکثر مردم موفقیت را با داشتن پول برابر می‌دانند و چون پول برای حیات و ارتقای کیفیت زندگی ما ضروری است، بخش پنجم «پول و موفقیت» نام‌گذاری شده و به شما خواهد آموخت که چگونه در مورد پول هوشیارتر و مثبت‌تر باشید.

بخش ششم، «موفقیت از همین الان آغاز می‌شود»، در مورد اهمیت شروع از همین حالا و تشویق و تقویت دیگران در این روش است.

کتاب صوتی مبانی موفقیت را گوش کنید یا دانلود کنید 

پیام بگذارید