۵ هتل تسخیرشده آمریکا

نگاهی اجمالی بر ۵ هتل تسخیرشده در آمریکا

هتل‌های تسخیرشده و متروکه آمریکا

۵ هتل تسخیرشده آمریکا

وقتی صحبت از هتل ها می شود، ما به تعطیلات رفتن و استراحت از واقعیت فکر می کنیم. اما آیا تا به حال به اقامت در یک هتل تسخیرشده و خالی از سکنه فکر کرده اید؟

برخی از مردم تعطیلات شامل فعالیت های ماوراء الطبیعه را به عنوان یک فرار عالی می دانند، اما برای برخی دیگر، این بدترین کابوس آنهاست.

اما چگونه می توان فهمید که یک هتل تسخیرشده است یا خیر؟ اگر بفهمید هتلی که شما در آن اقامات دارید تسخیرشده شده است، آیا اقامت خود را تغییر می دهید یا خیر؟

در این مقاله از چرخک، به بررسی ۵ هتل تسخیرشده آمریکا می پردازیم.

هتل تسخیرشده استنلی، استس پارک، ایالت کلرادو

هتل تسخیرشده استنلی، استس پارک، ایالت کلرادو
هتل تسخیرشده استنلی، استس پارک، ایالت کلرادو

 

گفته می شود هتل استنلی، واقع در استه پارک، کلرادو، یکی از جن زده ترین هتل های آمریکا است. به خاطر ارواحش که در راهروها قدم می زنند و از مهمانان «سرگرم می کنند» شهرت دارد.

هتل استنلی در ۴ ژوئیه ۱۹۰۹ افتتاح شد که شامل ۱۴۲ اتاق بود و هدف آن اسکان مسافران و مردم شهر بود. گفته می شود که برخی از ارواح مهمانان و کارکنان در سالن ها سرگردان هستند و گزارش هایی از شنیدن نواختن پیانو و صدای خنده های شیطانی وجود دارد.

هتل استنلی به طور گسترده به عنوان مکانی که استیون کینگ در سال ۱۹۷۷ ایده “درخشش” را در آن مطرح کرد، شناخته شد. کینگ یک شب را در هتل استنلی گذراند و گفته می شود که در رمان فوق، هتلی که به نمایش گذاشته شده بر اساس همین هتل ساخته شده است.

در ابتدا این هتل مکانی آرام برای اقامت بود، اما پس از انتشار The Shining، هتل به مکانی برای کنجکاوی های ماوراء الطبیعه تبدیل شد. این مکان آنقدر مرموز است که حتی در سریال های تلویزیونی Ghost Hunters و Ghost Adventures نیز حضور داشته است.

با انجام این فعالیت ماوراء طبیعی، هتل به طور منظم میزبان رویدادهایی با الهام از ماوراء الطبیعه است تا مهمانان توسط ارواح پرسه زن در هتل به وحشت بیفتند و به هتل تسخیرشده مشهوری تبدیل شود.

هتل تسخیرشده کرسنت، اورکا اسپرینگز، ایالت آرکانزاس

هتل تسخیرشده کرسنت، اورکا اسپرینگز، ایالت آرکانزاس
هتل تسخیرشده کرسنت، اورکا اسپرینگز، ایالت آرکانزاس

 

هتل کرسنت به عنوان تسخیر شده ترین هتل آمریکا شناخته می شود و در استراحتگاه ویکتوریایی اورکا اسپرینگز در آرکانزاس واقع شده است.

این هتل در سال ۱۸۸۶ به عنوان استراحتگاهی برای ثروتمندان ساخته شد، اما مدت زیادی دوام نیاورد. متأسفانه به دلیل غیرقابل اداره بودن
تعطیل شد، اما در سال ۱۹۰۸ به عنوان یک کالج برای زنان جوان بازگشایی شد.

از آن زمان به بعد هدف آن بین مدرسه، بیمارستان و هتل بودن تغییر کرده است. آخرین تغییر در سال ۱۹۹۷ زمانی که ساختمان توسط زوجی خریداری شد که بازسازی ۶ ساله هتل را شروع کردند، آغاز شد. متأسفانه مالک در سال ۲۰۰۹ در یک تصادف رانندگی فوت کرد، بنابراین همسرش تنها مالک شد.

این ساختمان یک زندگی رها شده مملو از بدشانسی های فراوان داشته است، اما هنوز هم به عنوان یک هتل باز است. در سال ۲۰۱۶ این بنا به ثبت ملی اماکن تاریخی اضافه شد.

نوشته‌های مرتبط

همیشه ادعاهایی مبنی بر وجود ارواح در هتل وجود داشته است، بنابراین در سال ۲۰۰۵ سریال تلویزیونی شکارچیان ارواح از هتل کرسنت بازدید کرد و فعالیت های ماوراء الطبیعه را تایید کرد. مشاهده منظم ارواح ترسناکی شامل یک بیمار سرطانی بدحال که به دنبال کلید اتاقش می گردد، مردی مرموز با لباس سفید و کارگر ساختمانی که در طول ساخت اولیه جان خود را از دست داد می‌باشد. حتی روح یک گربه ترسناک به نام موریس وجود دارد که زمانی در این منطقه زندگی می کرد.

هتل تسخیرشده گرند میدوی، ویندبر، ایالت پنسیلوانیا

هتل تسخیرشده گرند میدوی، ویندبر، ایالت پنسیلوانیا
هتل تسخیرشده گرند میدوی، ویندبر، ایالت پنسیلوانیا

 

هتل گرند میدوی در اواخر دهه ۱۸۰۰ در پنسیلوانیا ساخته شد و سال ها محل سکونت و رویت اشباح بوده است. در ابتدا این هتل برای اسکان مهاجران معدن زغال سنگ ساخته شد. همچنین یک مکان محلی برای برگزاری رویدادها بوده است.

از سال ۲۰۰۰، این مکان به یک مکان و هتل هنری به سبک بوهمیایی-گوتیک تبدیل شده است که افراد کنجکاو را از سراسر جهان به خود جذب می کند. هر اتاق دارای مضمون خاص خودش است و بیشتر آنها با داستان های منحصر به فرد خود از وقایع رخ داده در همان اتاق ها همراه هستند.

برخی از حوادث جادویی و برخی دیگر از برخوردهای وحشتناک صحبت می کنند و گفته می شود که اتاق “سایبان” وحشتناک ترین اتاق این هتل خوفناک است.

گفته می شود که ارواح افرادی که زمانی در این ساختمان زندگی می کردند، وجود دارد. هتل گرند میدوی برای هماهنگی با فضای شبح آور خود، دارای دو رکورد جهانی گینس است. این هتل دارای بزرگترین تخته Ouija در جهان و همچنین بزرگترین کارت تاروت جهان است.

این ساختمان کنجکاوی توجه جهانی را به خود جلب کرده است و در برنامه های تلویزیونی مانند The Haunted Collector و The Exorcist Files به نمایش درآمده است.

هتل تسخیرشده مونتلئونه، نیواورلئان

این هتل در سال ۱۸۸۶ ساخته شده است و بیش از پنج نسل از خانواده موسس از آن مراقبت می کنند. انجمن بین المللی تحقیقات ماوراء الطبیعه برای چند روز در سال ۲۰۰۳ در این مکان اقامت داشت تا بر فعالیت های موجود در هتل نظارت کند.

تحقیقات آنها به این افراد اجازه داد تا با برخی از ارواح که در هتل سرگردان هستند تماس بگیرند. آنها شامل یک کارمند سابق به نام ویلیام ویلدمر و یک کودک به نام موریس بگر بودند.

مشاهده یک خدمتکار بسیار رایج است و به گفته محققان ماوراء الطبیعه که با او در ارتباط بودند، او گفت که از تمیز ماندن هتل مطمئن می شود. سایر اتفاقات عادی شامل باز و بسته شدن درهای سالن غذاخوری حتی در صورت قفل شدن و آسانسوری است که در طبقه اشتباه متوقف می شود.

حتی یک راهرو وجود دارد که دمای آن کاهش می‌یابد و وقتی مهمانان در کنار آن قدم می‌زنند، تصاویری از بازی کودکان را نشان می‌دهد.

مسافرخانه تسخیرشده استعماری کنکورد، ماساچوست

مسافرخانه تسخیرشده استعماری کنکورد، ماساچوست
مسافرخانه تسخیرشده استعماری کنکورد، ماساچوست

 

در سال ۱۷۱۶ مسافرخانه استعماری کنکورد ساخته شد. این مکان در دوران جنگ به عنوان بیمارستان مورد استفاده قرار گرفت و در نتیجه سربازان زیادی به آنجا سر زدند.

سربازان مجروح ایالت متحده را به این مکان می‌بردند و در اتاق‌هایی که اکنون اقامتگاه مهمانان هتل هستند، عمل می‌کردند. می گویند اتاق ۴۲۴ جایی است که دکتر جیمز مینوت اتاق عمل خود را داشت و کارش را انجام می داد.

بسیاری از مهمانانی که در این اتاق اقامت داشته اند، فعالیت های غیرعادی بسیار عجیبی را گزارش کرده اند. به طور گسترده ای گزارش شده است که در سالن های این هتل اغلب ارواح راه می روند، به خصوص ارواح سربازانی که در اینجا جان باخته اند.

 

اینها فقط پنج مورد از جن زده ترین هتل های آمریکا هستند، اما تعداد بیشتری از آنها وجود دارد! گفته می شود اکثر هتل هایی که مرگ را تجربه کرده اند یا بیمارستان بوده اند به دلیل گذشته خود خالی از سکنه شده اند.

برخی از هتل‌ها قدیمی هستند و وقتی در شب در اطراف آن‌ها قدم می‌زنید، حس وهم‌آوری به شما دست می‌دهد.

منبع The 5 Most Haunted Hotels In America
پیام بگذارید