رفتن به مطلب
لطفا جهت استفاده از تمام مطالب ثبت نام کنید ×
انجمن های دانش افزایی چرخک
لطفا جهت استفاده از تمام مطالب ثبت نام کنید

برنامه ای برای رفع مشکل فایلهای مخفی شده توسط ویروس

ارسال های توصیه شده

چند وقت بود یک فلشم ویرسی شده بود و اذیت می کرد با اینکه فایل ها پاک نشده بود و پوشه ها hidden شده بود ولی فایل ها رو نشان نمی داد برای همین دنبال یرنامه ای می گشتم که بشه فایل ها رو حداقل کپی کرد که به این برنامه بر خوردم و کارم رو راه انداخت برای همین هم گذاشتم رو سایت تا بقیه هم اگر همچنین مشکلی داشتند استفاده کنند

برنامه ای برای رفع مشکل فایلهای مخفی شده توسط ویروس

این برنامه سبک را که خودم نوشتم و در ویندوز XP بسیار مفید و خوب جواب داده برای زمانی است که سیستمی آلوده به ویروس می شود و پس از پاکسازی ویروس بسیاری از فایلها که توسط ویروس مخفی و HIDDEN شده اند امکان برداشتن تیک HIDDEN و آشکار سازی آن وجود ندارد به سرعت تمامی فایلهای فایلهای مخفی درایو مورد نظر شما را آشکار می کند و مشکل را رفع می کند ، البته حتما بایستی ابتدا ویروس را پاکسازی کرد و سپس با این برنامه مشکل فایلهای مخفی را حل کرد ، پس از اجرای این برنامه و فشردن یک کلید ، برنامه درایو و پارتیشنی که می خواهید تمامی فایلهای مخفی آن آشکار شوند را می پرسد و شما نام درایو را تایپ کرده و اینتر می کنید و منتظر پایان عملیات برنامه می مانید ، پس ار این مرحله کلیه فایلهای مخفی درایو شما آشکار و قابل نمایش می شود.

لینک دانلود برنامه FIX HIDDEN با حجم 50 کیلو بایت:

FIX hidden.exe - 4shared.com - online file sharing and storage - download

و یا این

FIX hidden

این لینک هم برای دانلود سایر برنامه های کمکی رفع مشکل ویروس که بیشتر برنامه ها توسط خودم نوشته شده است:

http://www.4shared.com/dir/p4iuhdzX/sharing.html

لینک دوم برنامه های کابردی امنیتی و ضد ویروس در سایت من:

http://www.karajjavad.freecities.com

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...