رفتن به مطلب
لطفا جهت استفاده از تمام مطالب ثبت نام کنید ×
انجمن های دانش افزایی چرخک
لطفا جهت استفاده از تمام مطالب ثبت نام کنید

تاپیک اعلام ثبت نام در کنکورهای دانشگاه پیام نور ( فراگیر و.... )


ارسال های توصیه شده

در این تاپیک به اطلاع رسانی در خصوص تاریخ ثبت نام دوره های دانشگاه پیام نور اعم از فراگیر و غیر فراگیر در مقاطع کارشناسی - کارشناسی ارشد و دکترا خواهیم پرداخت

 

[h=1]مهلت ثبت نام در آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پيام نور سال 1393[/h]

[h=2]مهلت ثبت نام در آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پيام نور سال 1393

 

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تاريخ و نحوه ثبت نام درآزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد نوبت چهاردهم دانشگاه پيام نور سال 1393

 

به گزارش پرتال دانشگاهی کشور و به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور : بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبتنام و شركت در آزمون دوره هاي فراگیر کارشناسی ارشد نوبت چهاردهم دانشگاه پيام نور سال 1393 ميرساند، ثبتنام منحصراً به صورت اينترنتي از روز سهشنبه مورخ 13/3/93 آغاز و در روز چهارشنبه مورخ 21/3/93 پايان مي پذيرد.

 

لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما (كه در زمان ثبتنام از طريق سايت سازمان قابل دسترسي است) و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبتنام به سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبتنام در آزمون دوره هاي فراگير كارشناسي ارشد نوبت چهاردهم دانشگاه پيام نور سال 1393 اقدام نمايند.

 

با توجه به اينكه پرداخت هزينه ثبتنام به صورت اينترنتي انجام ميشود، داوطلبان لازم است به وسيله كارتهاي عضو شبكه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آنها فعال ميباشد، با مراجعه به سايت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ 575.000 (پانصد و هفتاد و پنج هزار) ريال به عنوان وجه ثبتنام نسبت به ثبتنام اقدام نمايند.

 

لازم به توضيح است آزمون فوق در روز جمعه مورخ 14/6/93 برگزار خواهد شد.[/h]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • 2 هفته بعد...

[h=1]آغاز ثبت نام دوره های فراگیر ارشد پیام نور از فردا[/h]


[h=2]آغاز ثبت نام دوره های فراگیر ارشد پیام نور از فردا

 

ثبتنام آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور سال 1393 (نوبت چهاردهم) از فردا سه شنبه ( یعنی امروز )از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز میشود و تا ساعت 24:00 روز چهارشنبه 21 خرداد پایان میپذیرد.

 

شرایط وضوابط ، تاریخ و نحوه ثبت نام در دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور سال 1393 (نوبت چهاردهم) اعلام شد.

 

شرایط ثبتنام:

علاقمندان به تحصیل در دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور می بایست ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی ، مقررات مربوط به ضوابط ثبت نام اتباع غیر ایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه ایثارگران (مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون که در زمان ثبتنام در سایت سازمان قرار دارد) در صورتی که دارای شرایط مذکور باشند، میتوانند به عنوان داوطلب طبق ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون متقاضی شوند.لازم به توضیح است منحصراً داوطلبانی که در آزمون ثبت نام و در جلسه امتحان شرکت و نهایتاً به عنوان پذیرفته شده از طریق سایت سازمان اعلام شوند مجاز به تحصیل در دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور خواهند بود .

 

همچنین با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبتنام منحصراً بصورت اینترنتی انجام میگیرد، داوطلبان لازم است به وسیله کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال میباشد با مراجعه به سایت سازمان و پرداخت مبلغ 575 هزار ریال به عنوان وجه ثبتنام شرکت در آزمون، نسبت به ثبتنام اقدام نمایند.

 

به داوطلبان توصیه میشود مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس بر اساس فرم پیش نویس با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعات لازم را براساس بندهای برنامه نرم افزاری ثبت نام وارد نمایند. ضمناً راهنمای جامع نحوه تکمیل فرم در برنامه نرم افزاری ثبت نام اینترنتی موجود است و داوطلبان برای کسب اطلاع بیشتر میتوانند به این راهنما مراجعه نمایند. داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت نام دقت نمایند بدیهی است در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارک داوطلب در صورت پذیرفته شدن در آزمون ، قبولی وی (کان لم یکن) تلقی شده و از ادامه تحصیل داوطلب جلوگیری خواهد شد.

 

زمان توزیع کارت اینترنتی و محل آزمون

بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور سال 1393 (نوبت چهاردهم) در روز جمعه 14 شهریور ماه برگزار میشود و داوطلبان لازم است از روز چهارشنبه طی روزهای 12 و 13 شهریور ماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند. محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند 33 تقاضانامه تعیین میگردد.

 

 

رشته های تحصیلی دوره دانشپذیری دانشگاه پیام نور:

به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور سال 1393 می رساند که این آزمون در پنج گروه و 133 رشته امتحانی که شرح آن در جدول ذیل آمده، برگزار میگردد. لذا داوطلبان می توانند با توجه به شرایط و ضوابط دفترچه راهنمای شرکت در آزمون در یک رشته امتحانی ثبتنام نموده و با توجه به رشته امتحانی مورد تقاضا، حداکثر 20 کدرشته محل تحصیل را (درصورت وجود) از دفترچه مذکور در فرم تقاضانامه درج نمایند.

 

 

توصیههای مهم:

- داوطلبان برای اطلاع از مقررات وظیفه عمومی، شرایط و ضوابط استفاده از سهمیه شاهد و ایثارگر و همچنین شرایط و ضوابط اتباع خارجی به سایت سازمان سنجش، دفترچه راهنمای ثبتنام مراجعه نمایند.

 

- داوطلبان ضرورت دارد با توجه به تاثیر 20 درصدی معدل کارشناسی در نمرهکل، نهایی در درج معدل خود در تقاضانامه ثبتنامی دقت نمایند. بدیهی است در صورت وجود مغایرت بین معدل اعلام شده با معدل درج شده در مدارک و مستندات ارائه شده قبولی آنها در صورت پذیرفته شدن باطل خواهد شد.

 

- به داوطلبان توصیه میشود در انتخاب کدرشته امتحانی و همچنین شهرستان محل حوزه امتحانی خود دقت لازم را مبذول فرمایند. لذا پس از دریافت کد رهگیری 16 رقمی، در این خصوص به درخواستهای داوطلبان مبنی بر اصلاح موارد فوق ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

- توصیه میشود داوطلبان پس از تکمیل تقاضانامه و دریافت کد پیگیری یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و نزد خود نگهداری نمایند.

 

- در صورت لزوم داوطلبان میتوانند با شماره تلفنهای 9-88923595-021 با روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور تماس حاصل نمایند و یا از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی (غیرحضوری) سازمان اقدام نمایند.[/h]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • 2 ماه بعد...

[h=2]

توزیع کارت آزمون فراگیر ارشد پیام نور از فردا

 

مشاورعالی سازمان سنجش گفت: کارت شرکت و برگ راهنمای آزمون ورودی دورههای فراگیر کارشناسی ارشد ناپیوسته 93 پیام نور از فردا سه شنبه 11 شهریور روی سایت سازمان سنجش به نشانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار میگیرد و داوطلبان میتوانند با وارد کردن اطلاعات مشخص شده نسبت به دریافت کارت و برگه راهنما اقدام کنند.

 

حسین توکلی، هزار و 265 نفر زن و 41 هزار و 666 نفر مرد هستند. به طور کلی 7750 نفر از طریق این آزمون پذیرش میشوند.

 

وی ادامه داد: 62 هزار و 635 داوطلب در گروه علوم انسانی، 3105 داوطلب در گروه علوم پایه، 8838 داوطلب در گروه فنی و مهندسی، 950 داوطلب در گروه کشاورزی و منابع طبیعی و 3403 داوطلب در گروه هنر ثبت نام کردهاند.

 

مشاورعالی سازمان سنجش در ادامه گفت: اطلاعات تکمیلی سازمان در مورد آدرس محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون از دیروز 9 شهریور روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است و در نشریه پیک سنجش که امروز 10 شهریور منتشر میگردد هم ذکر شده است.

 

توکلی از برگزاری این آزمون در صبح جمعه 14 شهریور خبر داد و افزود: این آزمون در 92 شهرستان و 113 حوزه امتحانی برگزار خواهد شد. فرآیند برگزاری آن از 8:30 صبح آغاز شده و درهای حوزه راس ساعت هشت صبح بسته میشوند؛ لذا داوطلبان باید قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل آزمون حاضر باشند.

 

وی تاکید کرد: هر داوطلب باید پرینت کارت شرکت در آزمون و اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه را در جلسه آزمون به همراه داشته باشد.[/h]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

×
×
  • اضافه کردن...