رفتن به مطلب
لطفا جهت استفاده از تمام مطالب ثبت نام کنید ×
انجمن های دانش افزایی چرخک
لطفا جهت استفاده از تمام مطالب ثبت نام کنید

--- || تاپیک استخدام بانک ها || ---


irsalam

ارسال های توصیه شده

در این تاپیک استخدام بانک ها را اعلام خواهد شد

 

استخدام بانک رسالت سال ۹۳

 

بانک قرض الحسنه رسالت با استعانت از خداوند متعال ، جهت تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در شهرتهران صرفاً از آقایان واجد شرایط پس از مصاحبه عمومی و تخصصی دعوت به همکاری می نماید.

 

الف) نوع شغل :

بانکدار(متصدی اموربانکی)

ب) شرایط عمومی :

۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران

۲- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳- اعتقاد به دین مبین اسلام

۴- عدم اشتغال به کار رسمی و پیمانی و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، موسسات دولتی، موسسات عمومی وابسته به دولت و یا نهادهای انقلابی

۵- تندرستی و توانایی جسمی و روانی متناسب با کار بانک طبق تشخیص و تأیید مراجع پزشکی مورد اعتماد بانک

۶- خلاق، مبتکرو ارزش آفرین

۷- دارا بودن کارت پایان خدمت و وظیفه عمومی یا معافیت دائم غیر پزشکی

۸- برخورداری از روابط عمومی قوی و آراستگی ظاهر

۹- عدم سوء پیشینه کیفری

 

 

 

ج) شرایط اختصاصی :

۱- دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته های علوم بانکی، حسابداری، مدیریت(دولتی، بازرگانی و مالی) علوم اقتصادی(نظری، بازرگانی و پول و بانکداری) آمار، کامپیوتر(نرم افزار) ریاضی(کاربردی و علوم کامپیوتر)

۲- دارا بودن حداقل معدل ۱۴

۳- حداکثر سن ۲۸ سال تمام (متولدین سال۱۳۶۵ به بعد)

۴- تسلط به مهارت های (ICDL)

 

 

 

* نکته : ثبت نام صرفاً از طریق مراجعه به سایت اینترنتی به آدرس(.:: بانک قرض الحسنه رسالت-....... ::.) ازتاریخ ۱۳/۰۳/۱۳۹۳ و حداکثر تا تاریخ ۲۰/۰۳/۱۳۹۳ امکان پذیر می باشد و نیازی به مراجعه حضوری و یا پیگیری از طریق تلفن نمی باشد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[h=1]استخدام بانک ملت در سال ۹۳[/h]

بانک ملت با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد مشتری مداری ،به منظور ارائه خدمات بهینه مالی و بانکی به مشتریان در نظر دارد بر اساس ضوابط و مقررات و آیین نامه استخدامی بانک، از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط در مقطع تحصیلی لیسانس به شرح ذیل نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی، آزمونهای روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی ، گزینش و معاینات پزشکی ، با انعقاد قرارداد قانون کار و بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی استخدام نماید:

مقطع تحصیلی لیسانس : رشته های مدیریت با گرایش های ( بازرگانی، صنعتی، اموربانکی، مالی) ، علوم اقتصادی با گرایشهای (نظری، بازرگانی، پول و بانکداری) و حسابداری ، جهت رده شغلی بانکدار و حسابداری گرایش حسابرسی صرفا جهت تهران .

 

No code has to be inserted here.

 

شرایط عمومی و اختصاصی :

۱- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.

۲- متدین بودن به یکی از ادیان رسمی کشور و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران.

۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا داشتن برگ معافیت دائم قانونی.

تبصره ۱: تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی باید قبل از تاریخ ۱۳۹۳/۰۳/۳۰ باشد.

تبصره ۲: ادامه مراحل استخدامی دارندگان کارت معافیت دائم پزشکی ، در صورت توفیق در مراحل مربوطه پس از تائید پزشک معتمد بانک بلامانع خواهد بود.

۴- دارا بودن حداکثر ۲۷ سال تمام تا تاریخ ۱۳۹۳/۰۳/۳۰ ( متولدین ۱۳۶۶/۰۳/۳۰ به بعد ) برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس

۵- حداقل معدل کل مورد قبول برای مقطع تحصیلی لیسانس ۱۵ (به استثناء برخی از استانها ) مطابق با جدول آگهی می باشد.

تبصره ۱: رشته های تحصیلی مورد نیاز بانک در مقطع تحصیلی لیسانس مطابق جدول مندرج در آگهی حاضر می باشد.

تبصره ۲: تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان می بایست قبل از تاریخ ۱۳۹۳/۰۳/۳۰ باشد.

۶-تندرستی و توانائی کامل جسمی و روانی برای انجام شغل محوله طبق تائید پزشک معتمد بانک

۷-عدم محکومیت به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد .

۸-عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی (موکداً اعلام می گردد چنانچه در مراحل استخدامی مشخص شود داوطلبی اشتغال به تحصیل دارد ادامه مراحل استخدامی وی منتفی خواهد شد).

۹-عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، شرکتها، موسسات دولتی و غیردولتی.

۱۰- متقاضیان باید بومی و ساکن استان (شهر) مورد تقاضا باشند .

تبصره: متقاضیان، فقط در استان مورد تقاضا مطابق جدول نیازها بکارگیری خواهند گردید. ازپذیرفته شدگان تعهدی مبنی بر عدم درخواست جابجائی (انتقال ) به استانهای دیگر به مدت ۱۰ سال اخذ خواهد شد.

۱۱-مدت سابقه کار افرادی که تجربه کاری در صنایع مشابه بانک یا سازمانهای زیرمجموعه بانک را دارند، در صورت پرداخت حق بیمه (با تشخیص کمیسیون بررسی سوابق)، حداکثر به میزان پنج (۵) سال به سقف سنی آنان اضافه خواهدشد.

۱۲-مدت سابقه کار افرادی که تجربه کاری در شرکت های زیرمجموعه بانک را دارند، در صورت پرداخت حق بیمه (با تشخیص کمیسیون بررسی سوابق)، حداکثر به میزان سیزده (۱۳) سال به سقف سنی آنان اضافه خواهدشد به شرط آن که سن آنها بیشتر از ۴۰ سال نباشد .

مراحل ثبت نام :

۱-مراجعه به سایت بانک ملت به نشانی:بانک ملت > صفحه اصلی‌

2- تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.

۳-ارسال عکس: متقاضیان می بایست عکس ۴*۳ پرسنلی خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت اسکن نموده و درقسمت مربوطه بارگذاری نمایند.

۴-پرداخت وجه ثبت نام:

۱-روش اول : متقاضیان واجد شرایط، بمنظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از تاریخ ۱۳۹۳/۰۳/۱۷ لغایت ۱۳۹۳/۰۳/۲۳ نسبت به واریز مبلغ ۳۵۰٫۰۰۰ ( سیصد و پنجاه هزار) ریال به حساب جام شماره ۹۱۳۲۳۷۰/۴۲ به نام ثبت نام اینترنتی از داوطلبان آزمون استخدامی اقدام و سپس اطلاعات فیش واریزی و سایر موارد(مطابق نمونه نمایش داده شده در سایت فوق )، را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتاً پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تائید مراتب، شماره رهگیری خود را جهت پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.

۲- روش دوم ( پرداخت اینترنتی ) : متقاضیان در صورت دارا بودن کارت یکی از بانکهای عضو شبکه شتاب که قابلیت پرداخت اینترنتی را داشته باشد ( حاوی پارامترهای cvv2 و رمز اینترنتی ) می توانند با وارد کردن ۱۶ رقم شماره کارت ,رمز اینترنتی و پارامترcvv2 و همچنین تاریخ انقضاء کارت، وجه ثبت نام را به صورت اینترنتی پرداخت و سایر مراحل ثبت نام را طی نمایند ضمناً دارندگان کارتهای صادره بانک ملت نیازی به ورود تاریخ انقضای کارت نداشته و این افراد می توانند با مراجعه به هر یک از پایانه های خودپرداز بانک ملت رمز اینترنتی و پارامتر cvv2 کارت خود را دریافت نمایند. همچنین دارندگان کارتهای سایر بانکها می بایست طبق قوانین بانک صادره کننده کارت خود نسبت به اخذ پارامترهای لازم اقدام نمایند.

تبصره: با عنایت به عدم امکان استرداد وجه، صرفاً متقاضیانی که واجد شرایط عمومی و اختصاصی در جدول و متن آگهی باشند، نسبت به واریز وجه اقدام نمایند.

نکات مهم :

۱- قبل از ثبت نام به راهنمای نحوه تکمیل فرم موجود در سایت مراجعه و مندرجات آنرا دقیقاً مطالعه نمایید.

۲- ثبت نام زمانی تکمیل می باشد که شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد.

۳- در صورت واریز بصورت غیر اینترنتی ، شماره سریال موجود در رسید فیش واریزی که به وسیله رایانه بر روی آن درج گردیده در مراحل ثبت نام عیناً وارد نمایید.

۴- متقاضیان می بایست عکس ۴*۳ پرسنلی خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت اسکن نموده و درقسمت مربوطه بارگذاری نمایند.

۵- مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده شخص متقاضی می باشد. بدیهی است متعاقباً نسبت به اخذ و بررسی اصل مدارک پذیرفته شدگان در آزمون اقدام و چنانچه مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه شده با شرایط آگهی بانک وجود داشته باشد از ادامه مراحل استخدامی متقاضی در هر مرحله جلوگیری به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون :

داوطلبان واجد شرایط عمومی و اختصاصی، مطابق با جدول آگهی می بایست حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۳/۰۳/۲۹ جهت اخذ کارت ورود به جلسه آزمون، نسبت به مراجعه به سایت یاد شده اقدام و کارت خود را دریافت نمایند. بدیهی است به همراه داشتن کارت ورود به جلسه، شناسنامه یا کارت ملی در روز برگزاری آزمون ضروری خواهد بود.

تبصره ۱: داوطلبان می بایست پس از اخذ کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت، نسبت به کنترل مشخصات فردی خود، مدرک تحصیلی، معدل، شماره داوطلبی، شماره صندلی و محل برگزاری آزمون اقدام نمایند و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت می توانند از طریق قسمت مربوطه در سایت, تحت عنوان “پاسخگوئی تلفنی به متقاضیان”، نسبت به رفع نقص اقدام نمایند.

تبصره ۲: محل برگزاری آزمون استخدام متقاضیان اشتغال در شعب کیش و قشم ,شهر بندرعباس و متقاضیان شعب شهر چابهار , زاهدان تعیین گردیده است.

تذکرات مهم :

۱-چنانچه پس از توفیق متقاضیان در مرحله کتبی آزمون و بررسی و تطبیق مدارک استخدامی آنان با شرایط مندرج در آگهی حاضر یا درهر مرحله از بررسی های بعدی از سوی بانک مشخص شود داوطلبی واجد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده نیست، حتی در صورت توفیق در آزمون و یا هریک از مراحل استخدام، ادامه رسیدگی به وضعیت استخدامی و استمرار خدمت وی در بانک منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

۲-ثبت نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت مزبور و به صورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی باشد.

۳-چنانچه مشخص شود داوطلبی با مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون مقطع پائین تر شرکت نموده است از استخدام و ادامه اشتغال وی در هر مرحله ممانعت به عمل خواهد آمد.

۴- به تقاضای ثبت نام اینترنتی متقاضیانی که پس ازمهلت مقرر ( ۱۳۹۳/۰۳/۲۳ ) اقدام نمایند، ترتیب اثر داده نخواهد شد. ضمناً سایت مذکور در پایان همان روز غیرفعال خواهد گردید.

۵- پس از برگزاری آزمون کتبی، براساس ۱٫۵ برابر ظرفیت مورد نیاز بانک نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان اقدام می شود تا پس از انجام سایر مراحل، قبول شدگان نهائی انتخاب شوند.

۶- هزینه شرکت در آزمون به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

۷- موکداً اعلام می گردد ثبت نام در آزمون صرفاً اینترنتی و براساس آگهی مندرج در سایت بانک به نشانی بانک ملت > صفحه اصلی‌ می باشد.

۸-لازم به توضیح است که مراحل جذب نیروی انسانی بانک، توفیق متقاضیان در تمامی مراحل استخدامی ( مشتمل بر آزمون کتبی، آزمون های روانشناختی، مصاحبه عمومی وتخصصی، گزینش و معاینات پزشکی ) تعیین گردیده و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل فوق توفیق لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل استخدامی آنان منتفی خواهد گردید.

۹-حوزه امتحانی داوطلبان نیز مطابق استان مورد درخواست تعیین گردیده و از طریق سایت مربوطه قابل رویت می باشد.

۱۰-در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره تلفن ۳۳۲۷۶۰۳۲ تماس حاصل فرمایید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[h=1]استخدام بانک پاسارگاد در سال ۹۳[/h]

 

بانک پاسارگاد به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز شعبه های خود از واجدین شرایط پس از ثبت نام الکترونیکی و بر اساس اولویت های مورد نیاز، جهت شغل بانکداری دعوت به مصاحبه می نماید.

شرایط ثبت نام

 

 • سلامت کامل جسم و روان بنا به تشخیص پزشکان معتمد بانک.
 • نداشتن سوء پیشینه کیفری.
 • کارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم غیرپزشکی (برای متقاضیان مرد).

یادآوری:

 

 • ۱- کلیه متقاضیان واجد شرایط می توانند مشخصات خود و سایر اطلاعات لازم را در “سیستم الکترونیکی دعوت به همکاری ” ثبت نمایند.
 • ۲- ثبت نام فقط از طریق وب سایت بانک پاسارگاد (:: بانک پاسارگاد ::) بوده، لذا از متقاضیان درخواست می شود به هیچ عنوان مدارکی به دفاتر و ادارات بانک ارسال ننمایند.
 • ۳ -دریافت کد رهگیری هیچ گونه تعهدی برای بانک جهت دعوت به مصاحبه ایجاد نخواهد کرد.
 • ۴ – چگونگی دعوت به مصاحبه بر اساس اولویت های مورد نیاز از طریق تلفن، پیامک و یا پست الکترونیکی به اطلاع خواهد رسید. لذا از متقاضیان درخواست می شود در ثبت شماره تلفن همراه و پست الکترونیکی خود دقت نمایند.

 

 • خانم ها متولد ۱۳۶۶-۰۱-۰۱ به بعد ، آقایان متولد ۱۳۶۴-۰۱-۰۱ به بعد
 • برای شغل بانکدار مدرک مورد تایید، مدرک لیسانس می باشد
 • رشته های مورد تایید برای شغل بانکدار
  • حسابداری (گرایش : کلیه گرایش ها)
  • اقتصاد (گرایش : کلیه گرایش ها)
  • مهندسی صنایع (گرایش : کلیه گرایش ها)
  • مدیریت (گرایش : صنعتی, بازرگانی, دولتی, بیمه, امور بانکی (بانکداری), مالی)
  • فیزیک (گرایش : کلیه گرایش ها)
  • آمار (گرایش : کلیه گرایش ها)
  • ریاضی (گرایش : کلیه گرایش ها)
  • حقوق (گرایش : کلیه گرایش ها)

   

  [*]استان های مورد نیاز برای شغل بانکدار

  • تهران (شهرهای : تهران, اسلامشهر, )
  • مازندران (شهرهای : آمل, بابل, نور, تنکابن, ساری, )
  • آذربایجان شرقی (شهرهای : تبریز, )
  • مرکزی (شهرهای : ساوه, )
  • قزوین (شهرهای : قزوین, )
  • همدان (شهرهای : همدان, )
  • گلستان (شهرهای : گرگان, گنبد کاووس, )
  • گیلان (شهرهای : رشت, لاهیجان, بندر انزلی, )

مراحل ثبت نام:

 

 • برای ثبت نامه نیاز به یک آدرس پست الکترونیک معتبر دارید که لینک ثبت نام به آن ارسال خواهد شد و با کلیک روی لینک ثبت نام از داخل پست الکترونیک خود می توانید مراحل ثبت نام را شروع فرمایید.
 • پست الکترونیک منحصر به فرد است و یا به عبارت دیگر با هر آدرس پست الکترونیک فقط یکبار امکان ثبت نام وجود دارد.
 • ارسال لینک ثبت نام به پست الکترونیک محدودیت دارد، چنانچه بیش از ۵ بار به یک پست الکترونیک دعوتنامه ارسال شود و مرحله ثبت نام تکمیل نشود به آن آدرس دیگر دعوتنامه ارسال نخواهد شد.
 • لطفا دقت فرمایید ممکن است دعوتنامه به بخش اسپم (junk mail,bulk mail, spam) پست الکترونیک شما ارسال شده باشد.

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام :

 

 • فایل اسکن شده عکس پرسنلی ۳ * ۴ (عکس پرسنلی باید تمام رخ و واضح باشد)
 • فایل اسکن شده کارت ملی
 • فایل اسکن شده صفحه اول شناسنامه و صفحه دوم در صورت داشتن توضیحات
 • فایل اسکن شده آخرین مدرک تحصیلی و ارسال فایل اسکن شده مدرک لیسانس الزامی است
 • فایل اسکن شده کارت نظام وظیفه ( برای آقایان )

حداکثر حجم فایل های ارسالی می تواند ۴۰۰KB باشد و فقط در قالب های jpg,png,gif ذخیره شده باشد

نکات بسیار مهم برای ثبت نام

 

 • توجه در صورتی که هریک از فایل های فوق را ندارید لطفا ابتدا آن ها را تهیه فرمایید چرا که بدون هریک از این مدارک امکان تکمیل ثبت نام وجود ندارد.
 • لطفا حتما شماره تلفن همراه معتبر در سایت وارد فرمایید چرا که در صورت پذیرش دعوتنامهُ شما فقط، از طریق پیامک و پست الکترونیک ارسال خواهد شد.
 • در پایان ثبت نام به شما یک کد رهگیری داده می شود، لطفا آن کد را یادداشت نموده و نزد خود نگه دارید، چرا که برای ویرایش مشخصات خود به این کد نیاز دارید.

 

 

banker.png edit-info.png confirm_invitation.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[h=1]استخدام صندوق پس انداز و قرض الحسنه علویه نیشابور[/h]

 

صندوق پس انداز و قرض الحسنه علویه نیشابور با استعانت از خداوند متعال به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در نظر دارد از بین برادران واجد الشرایط پس از کسب موفقیت در مراحل آزمون استخدامی به صورت قراردادی در مقاطع تحصیلی فوق دیپلم و بالاتر جهت شغل باجه سیار ( به تعداد ۱۵ نفر ) دعوت به همکاری نماید.

شرایط ثبت نام :

- تابعیت ایران و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران

- اعتقاد به دین مبین اسلام

- عدم سوء پیشینه کیفری ( نداشتن سابقه محکومیت قضایی که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی گردد ) همچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی

- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

- تندرستی و توانایی جسمانی و روانی برای انجام کاری که استخدام میشوند ( با تایید پزشک معتمد صندوق )

- داشتن کارت پایان خدمت زیر پرچم یا معافیت دائم قانونی

توجه : به تقاضای داوطلبانی که دارای کارت یا برگ معافیت موقت تحت هر عنوان هستند به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد

- عدم اشتغال به کار و تعهد خدمتی در سازمان ها ، نهاد ها ، مراکز آموزشی و موسسات دولتی یا وابسته به دولت و نداشتن ممنوعیت استخدام

- حداکثر سن ۲۸ سال تمام در زمان استخدام

توجه : در مورد صحت کلیه مدارک ارسالی از مراجع ذیصلاح استعلام خواهد شد

- حداقل معدل برای شرکت کنندگان ۱۴ می باشد.

- داوطلبان می بایست مبلغ ۲۵۰،۰۰۰ ریال ( دویست و پنجاه هزار ریال ) را به عنوان هزینه شرکت در آزمون به شماره حساب ۴۹۶۲۳۱۰۴۵۸ بانک ملت به نام صندوق علویه واریز نمایند.

مدارک مورد نیاز :

- فایل اسکن شده از عکس ۴*۳

- فایل اسکن شده از کارت ملی

- فایل اسکن شده از مدرک تحصیلی

- فایل اسکن شده از فیش واریزی بانک ملی

- توجه ***( ارائه اصل مدارک فوق متعاقباٌ اعلام میگردد)***

رشته های مورد نیاز :

- حسابداری

- بانکداری

- کامپیوتر (کلیه گرایش ها )

- ریاضی

- مدیریت ( کلیه گرایش ها )

- حقوق ( کلیه گرایش ها )

- روابط عمومی

- بازاریابی

- اقتصاد

مهلت ثبت نام:

- مهلت ثبت نام تا تاریخ ۹۳/۰۴/۰۱ ( مهلت مذکور قابل تمدید نمی باشد )

زمان و محل برگزاری آزمون:

- تاریخ آزمون : جمعه ۹۳/۰۵/۱۰

- مکان و زمان آزمون متعاقباٌ به روی کارت ورود به جلسه درج خواهد شد

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون :

- تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه از طریق سایت از ۹۳/۰۵/۰۷ تا روز برگزاری آزمون می باشد.

تبصره : کلیه متقاضیان واجد شرایط لازم است در روز آزمون ، کارت چاپی ورود به جلسه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشند.

سایر نکات :

در صورتی که خلاف هر یک از شرایط اشاره شده در آگهی استخدام در مورد هر یک از داوطلبان به اثبات برسد ، از استخدام و اشتغال وی در هر مرحله که مشخص گردد ممانعت به عمل خواهد آمد.

مسئولیت هر گونه اشتباه در اطلاعات ارسالی یا تفصیر اشتباه شرایط اعلام شده در آگهی ، با متقاضی می باشد.

تبصره : از آنجا که از نفرات برتر در مرحله آزمون کتبی جهت شرکت در مصاحبه استخدامی دعوت به عمل می آید لذا مقتضی است داوطلبان دقت لازم را در خصوص درج تلفن های ضروری تماس ( در فرم تقاضای ثبت نام ) مبذول نمایند.

 

هزینه شرکت در آزمون و مدارک ارسالی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد .

مواد آزمون :

مواد آزمون برای متقاضیان عبارتند از : ۱) معارف اسلامی ۲) ریاضی و آمار مقدماتی ۳) زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش اداری ۴) زبان انگلیسی عمومی ۵) فناوری اطلاعات ۶) رایانه عمومی ۷) تست هوش ۸) استعداد و آمادگی شغلی ۹) دروس اختصاصی مربوطه

ورود به صفحه ثبت اطلاعات استخدام صندوق پس انداز و قرض الحسنه علویه نیشابور

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 • 4 هفته بعد...

[h=1]استخدام بانک سپه در سال ۹۳ + آغاز ثبت نام[/h]

 

 • تذکرهای ویژه :
 • ۱ : جهت استفاده از سیستم لازم است شماره سریال ۱۲ رقمی ثبت نام آزمون را قبلا از طریق سایت سنجش خریداری نمایید.
 • ۲ : با هر سریال ثبت نام صرفا میتوان یکبار ثبت نام کرد.
 • ۳ : فایل تصویری چهره داوطلب با پسوند JPG و اندازه ۲۰۰ پیکسل عرض و۲۵۰ پیکسل ارتفاع تهیه شده باشد.
 • ۴ : جهت ویرایش اطلاعات ثبت نامی از منوی سمت راست، قبلا ثبت نام نموده ام -> ویرایش اطلاعات را کلیک نمایید

جدول زمانی و نکات مهم

 

 • مهلت ثبت نام : مهلت ثبت نام از روز سه شنبه ۱۰ تیر ماه ۱۳۹۳ تا پایان روز دو شنبه ۱۶ تیر ماه ۱۳۹۳ است
 • توجه ویژه : در طی مراحل ثبت نام از کلیک برروی دکمه Back مرورگر خود و باز کردن بیش از یک صفحه مرور گر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید در غیر اینصورت به صفحه اصلی بازگشته و مراحل ثبت نام را دوباره انجام دهید
 • توجه ویژه : ثبت نام شما فقط وقتی تکمیل گردیده است که در مراحل ثبت نام در یک صفحه مجزا از سیستم ثبت نام شماره پرونده ۵ رقمی و کد پیگیری ۱۶ رقمی دریافت نمایید.
 • توجه ویژه : در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در روند ثبت نام داوطلبان می توانند در ساعات اداری بجز ایام تعطیل با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایند.۰۲۶-۳۶۲۷۰۰۶۱
  ۰۲۶-۳۶۲۷۰۰۶۲

چه کسانی می توانند ثبت نام کنند

 

 • ۱: داوطلبان باید اطلاعیه ثبتنام را به طور کامل مطالعه کرده باشند
 • ۲: داوطلبان باید حتما شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در اطلاعیه ثبتنام را داشته باشند
 • توجه ویژه : داوطلبان بایستی سریال ثبتنام ۱۲ رقمی آزمون استخدامی بانک سپه- سال ۱۳۹۳ به مبلغ ۳۵۰٬۰۰۰ ریال معادل سی و پنج هزار تومان را از قسمت خرید کارت تهیه نمایند
 • توجه ویژه : داوطلبانی که قصد استفاده از سهمیه ایثارگری را دارند، بایستی سریال ثبت نام مربوطه را به مبلغ ۱۷۵٬۰۰۰ ریال خریداری نمایند

 

 

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی بانک سپه در سال ۱۳۹۳ می رساند، که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت بانک سپه به نشانی .:: بانک سپه-صفحه نخست ::. و سایت سازمان سنجش به نشانی سازمان سنجش آموزش کشور از روز سه شنبه مورخ ۱۰/۴/۹۳ آغاز و در روز دوشنبه مورخ ۱۶/۴/۹۳ پایان میپذیرد.

لذا ضرورت دارد کلیه متقاضیان پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون وفراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت نام، در مهلت در نظر گرفته شده نسبت به ثبتنام در آزمون فوق اقدام نمایند.

شرایط عمومی استخدام:

۱- داشتن تابعیت ایران.

۲- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مندرج در قانون اساسی.

۳- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

۴- عدم محکومیت به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوءپیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.(با تأیید مراجع ذیصلاح)

۵- عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روانگردان ها.

۶- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم قانونی برای آقایان.

توضیح۱: کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد و تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی، باید قبل از تاریخ۱/۴/۹۳ باشد.

توضیح ۲: ادامه مراحل استخدامی دارندگان کارت معافیت دائم پزشکی، در صورت توفیق در مراحل مربوط پس از تأیید پزشک معتمد بانک بلامانع خواهد بود.

۷- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند. (طبق تأیید مراجع پزشکی معتمد بانک)

۸- داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت، پیمانی و یا بازخرید سایر دستگاههای اجرایی باشند.

۹- نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها، مؤسسات دولتی و وابسته به دولت و یا نهادهای انقلابی.

شرایط اختصاصی استخدام:

۱- داشتن حداقل سن ۲۰ سال تمام تا تاریخ ۱/۴/۹۳ (متولدین ۱/۴/۷۳ به قبل).

۲- حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس۳۰ سال تمام (متولدین ۱/۱/۶۳ به بعد) و برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس ۳۲ سال تمام (متولدین ۱/۱/۶۱ به بعد) میباشد.

توضیح۱: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف) داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نمودهاند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.

ب) خواهر و برادر شهید، همسر و فرزند جانباز (۲۵ درصد به پایین)، همسر و فرزند آزاده کمتر از یک سال اسارت تا میزان ۵ سال.

ج) جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهداء، همسر و فرزندان جانبازان (۲۵ درصد و بالاتر)، همسر و فرزندان آزادگانی که حداقل یک سال سابقه اسارت دارند و فرد رزمنده (با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه) از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاههای مشمول ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.

توضیح۲: چنانچه در هریک از مراحل استخدامی یا سایر مراحل بعدی مشخص شودکه داوطلبی شرایط سنی لازم را دارا نبوده است، موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.

۳- حداقل معدل کل برای متقاضیان استخدام در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس در کلیه استانها ۱۴، به استثنای استانهای: ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، خوزستان، سیستان و بلوچستان،کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و هرمزگان که معدل ۱۳ میباشد.

۴- رشته های تحصیلی مورد نیاز بانک مطابق جدول شماره (۲) مندرج در آگهی می باشد.

توضیح۱: صرفاً مدارک تحصیلی مؤسسات آموزشی عالی که مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات وفناوری میباشد؛ ملاک عمل قرار خواهندگرفت.

توضیح۲: تاریخ فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان باید قبل از تاریخ ۱/۵/۹۳ باشد.

مراحل ثبت نام:

۱- مراجعه به سایت بانک سپه به نشانی .:: بانک سپه-صفحه نخست ::.

2- تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور

۳- ارسال عکس: داوطلب می بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.

عکس ۴×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد.(عکس تمام رخ)

عکس اسکن شده باید با فرمت JPG باشد.

اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل باشد.

تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هر گونه لکه باشد.

حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.

حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.

حتی الامکان عکس ها سیاه و سفید و یا در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.

۴- پرداخت وجه ثبت نام: متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می باید از روز سهشنبه تاریخ ۱۰/۴/۹۳ تا پایان روز دوشنبه تاریخ ۱۶/۴/۹۳ پس از مراجعه به سایت آزمون نسبت بهواریز مبلغ ۳۵۰٫۰۰۰ ریال(سیصد و پنجاه هزار ریال) به عنوان هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی بانک سپه از طریق درگاه اینترنتی و با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.

توضیح۱: ایثارگران از پرداخت ۵۰ درصد و فرزندان شاهد از پرداخت کل مبلغ مزبور معاف می باشند.

توضیح۲: با توجه به الزام پرداخت مبلغ مذکور به علت ثبت نام اینترنتی، ایثارگران با وارد نمودن شماره پرونده یا کد ایثارگری از معافیت مقرر شده برخوردار می شوند و فرزندان شاهد نیز می بایست مبلغ مذکور را واریز نمایند که پس از هماهنگی و تائید بنیاد شهید و امور ایثارگران مبلغ واریزی به ایشان قابل استرداد می باشد.

توضیح۳ : مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام اقدام و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.

توضیح۴: متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام، کد رهگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.

توضیح۵: به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچ گونه مسئولیتی متوجه بانک نخواهد بود و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی شود.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه :

کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ ۱۵/۵/۹۳ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت بانک سپه به نشانی .:: بانک سپه-صفحه نخست ::. قرار خواهد گرفت. آزمون در روزجمعه تاریخ ۱۷/۵/۹۳ درتهران و مراکز استان ها برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون در هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمیباشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد.

مواد آزمون :

الف) مواد آزمون توانمندی های عمومی شامل:

۱- زبان و ادبیات فارسی ۲- زبان انگلیسی عمومی ۳- ریاضی و آمار مقدماتی ۴- فن آوری اطلاعات ۵- معارف اسلامی ۶- اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی می باشد.

توضیح ۱: فن آوری اطلاعات شامل مهارت های ۳و۴و۶و۷ ICDL میباشد.

توضیح۲: اقلیت های دینی از پاسخگوئی به سؤالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع خواهد شد.

ب) مواد آزمون تخصصی به شرح جدول زیر می باشد :

[TABLE=width: 600, align: center]

[TR]

[TD=width: 47]ردیف

[/TD]

[TD=width: 366]مواد آزمون

[/TD]

[TD=width: 281]توضیحات

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 47]۱

[/TD]

[TD=width: 366]حسابداری عمومی ۱ و ۲

[/TD]

[TD=width: 281]پاسخگویی به سوالات این سه ماده امتحانی، برای کلیه داوطلبان اجباری است.

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 47]۲

[/TD]

[TD=width: 366]اصول و مبانی مدیریت

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 47]۳

[/TD]

[TD=width: 366]دانش امور بانکی (بانکداری داخلی ۱ و بانکداری بینالمللی ۱)

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 47]۴

[/TD]

[TD=width: 366]مجموعه دروس تخصصی: اقتصاد خرد و کلان، ریاضی و آمار کاربردی، منابع و رفتار سازمانی

[/TD]

[TD=width: 281]ویژه داوطلبان رشتههای حسابداری، بانکداری، مهندسی صنایع، علوم اقتصادی (باگرایش های بازرگانی، نظری، صنعتی،کشاورزی، پول و بانکداری) و مدیریت (باگرایشهای بازرگانی، مالی، صنعتی، دولتی، بیمه، فنآوری اطلاعات، بانکداری)

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 366]مجموعه دروس تخصصی: ساختمان دادهها، سیستمهای عامل، پایگاه داده، شبکههای کامپیوتری

[/TD]

[TD=width: 281]ویژه داوطلبان رشتههای مهندسی کامپیوتر (با گرایش های نرم افزار و سخت افزار)، مهندسی

فن آوری اطلاعات (IT) و علوم کامپیوتر

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 366]مجموعه دروس تخصصی: آنالیز ریاضی ۱، آنالیز عددی۱، جبر خطی، احتمال

[/TD]

[TD=width: 281]ویژه داوطلبان رشتههای ریاضی (با گرایش های محض و کاربردی) و آمار

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 366]مجموعه دروس تخصصی: حقوق مدنی، حقوق تجارت،حقوق اداری، جزای اختصاصی (جرایم علیه اموال)

[/TD]

[TD=width: 281]ویژه داوطلبان رشته حقوق

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

سؤالات هر دوآزمون توانمندی های عمومی و تخصصی به صورت چهار گزینه ای و دارای نمره منفی می باشد.

تذکرات :

۱- درشرایط مساوی اولویت سهمیه استخدامی به داوطلبان بومی تعلق دارد.

توضیح۱: بومی به فردی اطلاق می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد:

الف) محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

ب)حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب(ابتدایی،راهنمایی یا دبیرستان)به صورت پیوسته دراستان موردتقاضا طی شده باشد.

ج) همسر و فرزندان پرسنل نیروهای مسلح که استان محل تولد همسر یا پدر (شاغلین نیروهای مسلح) و یا محل سکونت کنونی آنان (در خصوص بازنشستگان نیروهای مسلح) در استان مورد تقاضای شغل باشد.

د) فرزندان و همسر کارکنان رسمی، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات “کارگروه انتقال کارکنان دولت از تهران” به استان مورد تقاضا برای استخدام منتقل شده اند.

ه) آن دسته از افرادی که حداقل سه سال تمام سابقه کار تمام وقت در دستگاه های اجرایی استان مورد تقاضا برای استخدام با پرداخت حق بیمه داشته باشند.

و) همسر و فرزندان افراد بومی ساکن در استان.

 

توضیح۲: اولویت انتخاب داوطلبان با بومی شهرستان می باشد و در صورتی که داوطلب بومی شهرستان حد نصاب لازم برای قبولی را کسب نکرده باشد؛ از داوطلبان بومی سایر شهرستان های استان در صورت شرکت در آزمون مربوط به آن محل انتخاب می شوند.

توضیح۳: داوطلبان موضوع این بند چنانچه در ردیف معرفی شدگان برای مصاحبه قرار گیرند؛ بایستی مدارک لازم دال بر بومی بودن را در زمان مصاحبه ارائه نمایند. در غیراینصورت حذف خواهند شد.

توضیح۴: از داوطلبان استخدام غیربومی تعهد خدمتی (به صورت محضری) مبنی بر عدم درخواست جابجایی به مدت ۱۰ سال اخذ خواهد شد.

۲- ازکل مجوز استخدامی اخذ شده، بیست و پنج درصد (۲۵%) آن از میان جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان بالای یک سال اسارت و خواهر و برادر شهید تخصیص مییابد.

توضیح: درصورت باقیماندن سهمیه ۲۵ درصد ، سهمیه ایثارگران (طبق لیست معرفی شده از بنیاد شهید و امور ایثارگران) خواهران و برادران شهید که در آزمون شرکت و حدنصاب لازم را کسب نموده اند، میتوانند از سهمیه فوق استفاده نمایند.

۳- از کل مجوز استخدامی اخذ شده ، پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی آن به رزمندگان (با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها) و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵%) و فرزندان آزادگان کمتراز یک سال اسارت تخصیص مییابد.

توضیح : مشمولین این بند بر اساس آگهی استخدامی در آزمون شرکت نموده (رزمندگان بدون آزمون پذیرفته می شوند) و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند؛ انجام خواهد شد.

۴- استخدام مازاد بر۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت، لذا افرادی که به هر دلیلی نتوانند از سهمیه های مربوط به ایثارگران برخوردار شوند، میبایستی همپای سایر داوطلبان به رقابت بپردازند.

۵- ایثارگرانی که درآزمون شرکت می نمایند؛ در صورت پذیرفته شدن می بایست نسبت به ارائه گواهی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران اقدام نمایند.

۶- معلولین عادی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم عمومی و دارا بودن شرایط مندرج درآگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳ % سهمیه قانونی برخوردار خواهند بود.(کسب۶۰% نمره آزمون عمومی و داشتن توانایی جسمانی برای انجام وظایف شغل مربوط، از شروط لازم می باشد.)

توضیح: ارائه گواهی از سازمان بهزیستی و حسب مورد از مراجع ذیربط برای معلولین عادی در زمان مصاحبه الزامی است.

۷- انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی (۶۰ درصد) را کسب کرده اند، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام و اسامی آنان حداکثر ۲ ماه بعد از تاریخ آزمون در سایت این بانک اعلام خواهد شد.

۸- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندی های عمومی صرفأ به منزله تایید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویت های مقرر صورت میپذیرد.

۹- چنانچه در هرمرحله از بررسی های بانک مشخص شود داوطلبی در زمان ثبت نام دانشجو بوده و تاریخ فارغ التحصیلی وی پس از موعد مقرر شده در آگهی است، استخدام وی در بانک منتفی خواهد شد.

۱۰- در صورتی که داوطلبی با مدارک تحصیلی بالاتر و یا پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در آگهی، درآزمون شرکت نماید، از استخدام و ادامه اشتغال وی در هر مرحله ممانعت بعمل خواهد آمد.

۱۱- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش میسر میباشد. ضمناً اسامی پذیرفته شدگان نهائی پس از تایید مراجع ذی صلاح از طریق سایت این بانک به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

۱۲- شعب (واحد) محل خدمت پذیرفته شدگان توسط بانک تعیین خواهد شد.

۱۳- وضعیت استخدامی پذیرفتهشدگان پس از ورود به بانک در چارچوب آیین نامه استخدامی نظام بانکی دولتی تعیین خواهد شد.

توضیحات مهم

۱- صرف شرکت در آزمون استخدامی تا پایان مراحل استخدامی شامل آزمون عمومی و تخصصی، مصاحبه، گزینش و … هیچ گونه تعهد استخدامی برای بانک سپه ایجاد نمی نماید.

۲- ثبت نام زمانی تکمیل میباشد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود.

۳- ثبت نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت این بانک به نشانی .:: بانک سپه-صفحه نخست ::. و به صورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمیباشد. به تقاضاهای حضوری و یا مدارک ارسالی از طریق پست ترتیب اثر داده نخواهد شد و تعهدی را نیز برای بانک ایجاد نخواهد کرد.

۴- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ثبت اطلاعات ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و چنانچه پس از توفیق متقاضیان در مرحله آزمون کتبی و بررسی و تطابق مدارک استخدامی آنان با شرایط مندرج در آگهی حاضر و یا در هر مرحله از بررسی های بعدی بانک (مراحل مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی، دوره آموزشی و…) مشخص شود، داوطلبی واجد شرایط عمومی و اختصاصی اشاره شده در متن آگهی نبوده است، ادامه رسیدگی به وضعیت استخدامی و استمرار خدمت وی در بانک منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

۵- قبل از واریز وجه ثبت نام لازم است متقاضیان از احراز شرایط خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند. بدیهی است هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

۶- از آنجایی که از نفرات برتر در مرحله آزمون عمومی و تخصصی (پس از اعلام اسامی در سایت بانک) برای شرکت در مصاحبه استخدامی دعوت بعمل میآید، لذا مقتضی است داوطلبان دقت لازم را در خصوص درج تلفن های ضروری تماس (در فرم تقاضانامه) مبذول نمایند.

اداره کل کارگزینی بانک سپه

 

 

جدول شماره (۲) – مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز

[TABLE=width: 600, align: center]

[TR]

[TD=width: 132]مقطع

[/TD]

[TD=width: 510]کد و عنوان رشته تحصیلی

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 132]لیسانس و فوق لیسانس

[/TD]

[TD=width: 510]بانکداری (کد۱۰۱)

حسابداری (کد۱۰۲)

علوم اقتصادی (۱۲۴) علوم اقتصادی (باگرایش های بازرگانی(۱۰۳)، نظری(۱۰۴)، صنعتی(۱۰۵)،کشاورزی(۱۰۶)، پول و بانکداری(۱۰۷)

مدیریت (باگرایشهای بازرگانی(۱۰۸)، مالی(۱۰۹)، صنعتی(۱۱۰)، دولتی(۱۱۱)، بیمه(۱۱۲)، فن آوری اطلاعات(۱۱۳)، بانکداری(۱۱۴)

آمار (کد ۱۱۵)

ریاضی (با گرایش های محض(۱۱۶) و کاربردی(۱۱۷)

مهندسی صنایع (کد ۱۱۸)

مهندسی کامپیوتر(با گرایش های نرم افزار(۱۱۹) و سخت افزار(۱۲۰))

مهندسی فن آوری اطلاعات (IT) (کد ۱۲۱)

علوم کامپیوتر (کد ۱۲۲)

حقوق (کد ۱۲۳)

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

جدول شماره (۳)- کد و عنوان محل جغرافیایی خدمت

[TABLE=width: 600, align: center]

[TR]

[TD=width: 171]کد و عنوان استان

[/TD]

[TD=width: 81]سهمیه تخصیصی

[/TD]

[TD=width: 205]شهرهای مورد نیاز

[/TD]

[TD=width: 84]مرد

[/TD]

[TD=width: 103]زن

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 171]آذربایجان شرقی(کد۱۰)

[/TD]

[TD=width: 81]۵۵ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]تبریز(کد۳۳۰۵)

[/TD]

[TD=width: 84]۲۹

[/TD]

[TD=width: 103]۱۶

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]اهر (کد۳۳۰۱)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]ایلخچی(۳۳۰۲)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]باسمنج(کد۳۳۰۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]بناب (کد۳۳۰۴)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]تسوج(کد۳۳۰۶)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]جلفا(کد۳۳۰۷)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]خسرو شهر(کد۳۳۰۸)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]شبستر(کد۳۳۰۹)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]صوفیان(کد۳۳۱۰)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]کشکسرای(کد۳۳۱۱)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 171]آذربایجان غربی(کد۱۱)

[/TD]

[TD=width: 81]۸ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]پلدشت(کد۳۳۱۲)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]پیرانشهر(کد۳۳۱۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]تکاب(کد۳۳۱۴)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]سردشت(کد۳۳۱۵)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]سلماس(کد۳۳۱۶)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]شوط(کد۳۳۱۷)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]ماکو(کد۳۳۱۸)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 171]کد و عنوان استان

[/TD]

[TD=width: 81]سهمیه تخصیصی

[/TD]

[TD=width: 205]شهرهای مورد نیاز

[/TD]

[TD=width: 84]مرد

[/TD]

[TD=width: 103]زن

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 171]اردبیل(کد۱۲)

[/TD]

[TD=width: 81]۲ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]سرعین(کد۳۳۱۹)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]مشکین شهر(کد۳۳۲۰)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 171]اصفهان(کد۱۳)

[/TD]

[TD=width: 81]۴۵ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]اصفهان(کد۳۳۲۱)

[/TD]

[TD=width: 84]۴

[/TD]

[TD=width: 103]۲

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]آران بیدگل (کد۳۳۲۲)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]اردستان (کد۳۳۲۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]بادرود (کد۳۳۲۴)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]باغ بهادران(کد۳۳۲۵)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]پولادشهر(کد۳۳۲۶)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]پیربکران (۳۳۲۷)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]چادگان (کد۳۳۲۸)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]خمینی شهر(کد۳۳۲۹)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]خوانسار (کد۳۳۳۰)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]خورزوق (کد۳۳۳۱)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]درچه (کد۳۳۳۲)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]دستگرد برخوار(کد۳۳۳۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]دولت آباد(کد۳۳۳۴)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]دهاقان (کد۳۳۳۵)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]زرین شهر (کد۳۳۳۶)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]سده لنجان (کد۳۳۳۷)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]سمیرم (کد۳۳۳۸)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]شاهین شهر(کد۳۳۳۹)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]شهرضا (کد۳۳۴۰)

[/TD]

[TD=width: 84]۲

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]فریدون شهر(۳۳۴۱)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]فلاورجان (کد۳۳۴۲)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]کاشان (کد۳۳۴۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]کوهپایه (کد۳۳۴۴)

[/TD]

[TD=width: 84]۲

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]گلپایگان (کد۳۳۴۵)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]گوگد (کد۳۳۴۶)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]مبارکه (کد۳۳۴۷)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]میمه (کد۳۳۴۸)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]نائین (کد۳۳۴۹)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]نجف آباد (کد۳۳۵۰)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]نطنز (کد۳۳۵۱)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]ورنامخواست(کد۳۳۵۲)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]هرند (۳۳۵۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 171]ایلام(کد۱۴)

[/TD]

[TD=width: 81]۲ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]ایوان غرب (کد۳۳۵۴)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]مهران (کد۳۳۵۵)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 171]البرز(کد۴۰)

[/TD]

[TD=width: 81]۲ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]کرج (کد۳۳۵۶)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

[TABLE=width: 600, align: center]

[TR]

[TD=width: 171]کد و عنوان استان

[/TD]

[TD=width: 81]سهمیه تخصیصی

[/TD]

[TD=width: 205]شهرهای مورد نیاز

[/TD]

[TD=width: 84]مرد

[/TD]

[TD=width: 103]زن

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 171]بوشهر(کد۱۵)

[/TD]

[TD=width: 81]۱۱ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]بوشهر (۳۳۵۷)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]برازجان(کد۳۳۵۸)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]بندرعسلویه(کد۳۳۵۹)

[/TD]

[TD=width: 84]۳

[/TD]

[TD=width: 103]۲

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]بندر گناوه (کد۳۳۶۰)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]خارک (کد۳۳۶۱)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 170]تهران(کد۱۶)

[/TD]

[TD=width: 81]۱۷۸ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]تهران(کد۳۳۶۲)

[/TD]

[TD=width: 84]۱۱۷

[/TD]

[TD=width: 103]۶۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 170]چهارمحال و بختیاری(کد۱۷)

[/TD]

[TD=width: 81]۸ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]شهرکرد (کد۳۳۶۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۲

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]بروجن(کد۳۳۶۴)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]بلداجی (کد۳۳۶۵)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]شلمزار (کد۳۳۶۶)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]لردگان (کد۳۳۶۷)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 170]خراسان رضوی(کد۱۹)

[/TD]

[TD=width: 81]۴۲ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]مشهد(کد۳۳۶۸)

[/TD]

[TD=width: 84]۶

[/TD]

[TD=width: 103]۳

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]بجستان(کد۳۳۶۹)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]بردسکن(کد۳۳۷۰)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]تایباد(کد۳۳۷۱)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]تربت جام(کد۳۳۷۲)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]تربت حیدریه(کد۳۳۷۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۲

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]جغتای(کد۳۳۷۴)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]چناران(کد۳۳۷۵)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]خلیل آباد کاشمر(کد۳۳۷۶)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]خواف(کد۳۳۷۷)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]درگز(کد۳۳۷۸)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]سبزوار(کد۳۳۷۹)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]سرخس(کد۳۳۸۰)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]فریمان(کد۳۳۸۱)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]فیض آباد مه ولات(کد۳۳۸۲)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]قوچان(کد۳۳۸۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۲

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]کاشمر(کد۳۳۸۴)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]گناباد(کد۳۳۸۵)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]نقاب جوین(کد۳۳۸۶)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]نیشابور(کد۳۳۸۷)

[/TD]

[TD=width: 84]۴

[/TD]

[TD=width: 103]۲

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 170]خراسان شمالی(کد۲۰)

[/TD]

[TD=width: 81]۱۲ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]بجنورد(کد۳۳۸۸)

[/TD]

[TD=width: 84]۳

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]آشخانه(۳۳۸۹)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]جاجرم(کد۳۳۹۰)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]شیروان(کد۳۳۹۱)

[/TD]

[TD=width: 84]۲

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]فاروج(کد۳۳۹۲)

[/TD]

[TD=width: 84]۳

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

[TABLE=width: 600, align: center]

[TR]

[TD=width: 170]کد و عنوان استان

[/TD]

[TD=width: 81]سهمیه تخصیصی

[/TD]

[TD=width: 205]شهرهای مورد نیاز

[/TD]

[TD=width: 84]مرد

[/TD]

[TD=width: 103]زن

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 170]خراسان جنوبی(کد۱۸)

[/TD]

[TD=width: 81]۱۴ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]بیرجند(کد۳۳۹۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۳

[/TD]

[TD=width: 103]۲

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]اسلامیه(کد۳۳۹۴)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]بشرویه(کد۳۳۹۵)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]سرایان(کد۳۳۹۶)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]سـربیشه(کد۳۳۹۷)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]طبس(کد۳۳۹۸)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]فردوس(کد۳۳۹۹)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]قاین(کد۳۴۰۰)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 170]خوزستان(کد۲۱)

[/TD]

[TD=width: 81] ۳۰ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]اهواز (کد۳۴۰۱)

[/TD]

[TD=width: 84]۸

[/TD]

[TD=width: 103]۴

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]آبادان(کد۳۴۰۲)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]اندیمشک(کد۳۴۰۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]باغ ملک (کد۳۴۰۴)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]خـرمشهر(کد۳۴۰۵)

[/TD]

[TD=width: 84]۲

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]رامشیر(کد۳۴۰۶)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]رامهرمز (کد۳۴۰۷)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]زیـدون بهبهـان(کد۳۴۰۸)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]سـوسنگرد(کد۳۴۰۹)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]شـوش دانیـال(کد۳۴۱۰)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]مسجد سلیمان(کد۳۴۱۱)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]هفتگل(کد۳۴۱۲)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]هویزه (کد۳۴۱۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 170]زنجان(کد۲۲)

[/TD]

[TD=width: 81] ۷ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]زنجان (کد۳۴۱۴)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]ابهر(کد۳۴۱۵)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]خدابنده(کد۳۴۱۶)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]خرمدره (کد۳۴۱۷)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 170]سمنان(کد۲۳)

[/TD]

[TD=width: 81]۷ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]سمنان (کد۳۴۱۸)

[/TD]

[TD=width: 84]۲

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]دامغان(کد۳۴۱۹)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]سرخه(کد۳۴۲۰)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]شاهرود(کد۳۴۲۱)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]مهدی شهر(۳۴۲۲)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 170]سیستان و بلوچستان(کد۲۴)

[/TD]

[TD=width: 81]۲۱ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]زاهدان (کد۳۴۲۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۳

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]ایرانشهر(کد۳۴۲۴)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]چابهار(کد۳۴۲۵)

[/TD]

[TD=width: 84]۲

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]خاش(کد۳۴۲۶)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]زابل(کد۳۴۲۷)

[/TD]

[TD=width: 84]۳

[/TD]

[TD=width: 103]۲

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]سیب و سوران(کد۳۴۲۸)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]سرباز (کد۳۴۲۹)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]سراوان(کد۳۴۳۰)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]کنارک(کد۳۴۳۱)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]هیرمند(کد۳۴۳۲)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

[TABLE=width: 600, align: center]

[TR]

[TD=width: 170]کد و عنوان استان

[/TD]

[TD=width: 81]سهمیه تخصیصی

[/TD]

[TD=width: 205]شهرهای مورد نیاز

[/TD]

[TD=width: 84]مرد

[/TD]

[TD=width: 103]زن

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 170]فارس(کد۲۵)

[/TD]

[TD=width: 81]۳۱ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]شیراز (کد۳۴۳۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]آباده(کد۳۴۳۴)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]ارسنجان(کد۳۴۳۵)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]اقلید (کد۳۴۳۶)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]اوز(کد۳۴۳۷)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]بوانات(کد۳۴۳۸)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]پاسارگاد(کد۳۴۳۹)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]جهرم (کد۳۴۴۰)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]خشت (کد۳۴۴۱)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]خنج(کد۳۴۴۲)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]داراب (کد۳۴۴۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]زرقان(کد۳۴۴۴)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]زرین دشت(کد۳۴۴۵)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]سپیدان(کد۳۴۴۶)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]صفاشهر(کد۳۴۴۷)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]فراشبند (کد۳۴۴۸)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]فیروزآباد (کد۳۴۴۹)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]فیشور لارستان(کد۳۴۵۰)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]قیر و کارزین (کد۳۴۵۱)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]کوار (کد۳۴۵۲)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]لارستان(کد۳۴۵۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]لامرد(کد۳۴۵۴)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]مرودشت(کد۳۴۵۵)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]نورآبادممسنی(کد۳۴۵۶)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 170]قزوین(کد۲۶)

[/TD]

[TD=width: 81]۱۹ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]قزوین (کد۳۴۵۷)

[/TD]

[TD=width: 84]۸

[/TD]

[TD=width: 103]۴

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]آبیک(کد۳۴۵۸)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]آوج(کد۳۴۵۹)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]بویین زهرا(کد۳۴۶۰)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]تاکستان(کد۳۴۶۱)

[/TD]

[TD=width: 84]۲

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 170]قم(کد۲۷)

[/TD]

[TD=width: 81]۱۰ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]قم (کد۳۴۶۲)

[/TD]

[TD=width: 84]۷

[/TD]

[TD=width: 103]۳

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 170]کردستان(کد۲۸)

[/TD]

[TD=width: 81]۲ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]دهگلان(کد۳۴۶۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]کامیاران(کد۳۴۶۴)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 170]کرمان(کد۲۹)

[/TD]

[TD=width: 81]۱۵ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]کرمان (کد۳۴۶۵)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]بافت (کد۳۴۶۶)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]رابر(کد۳۴۶۷)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]رفسنجان(کد۳۴۶۸)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]رودبار جنوب(کد۳۴۶۹)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]ریگان(کد۳۴۷۰)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]زرند(کد۳۴۷۱)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]سیرجان(کد۳۴۷۲)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]شهر بابک(کد۳۴۷۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]کهنوج (کد۳۴۷۴)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

[TABLE=width: 600, align: center]

[TR]

[TD=width: 170]کد و عنوان استان

[/TD]

[TD=width: 81]سهمیه تخصیصی

[/TD]

[TD=width: 205]شهرهای مورد نیاز

[/TD]

[TD=width: 84]مرد

[/TD]

[TD=width: 103]زن

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 170]کرمانشاه(کد۳۰)

[/TD]

[TD=width: 81]۸ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]کرمانشاه (کد۳۴۷۵)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۲

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]جوانرود (کد۳۴۷۶)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]روانسر(کد۳۴۷۷)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]سرپل ذهاب(کد۳۴۷۸)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]قصر شیرین (کد۳۴۷۹)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]کرند غرب(کد۳۴۸۰)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]گیلانغرب(کد۳۴۸۱)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 170]کهگیلویه و بویراحمد(کد۳۱)

[/TD]

[TD=width: 81]۴ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]یاسوج (کد۳۴۸۲)

[/TD]

[TD=width: 84]۲

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]دو گنبدان(کد۳۴۸۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 170]گلستان(کد۳۲)

[/TD]

[TD=width: 81]۱۲ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]گـرگـان (کد۳۴۸۴)

[/TD]

[TD=width: 84]۴

[/TD]

[TD=width: 103]۲

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]آزادشهر(کد۳۴۸۵)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]بندر گـز(کد۳۴۸۶)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]علی آباد کتول(کد۳۴۸۷)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]کلاله(کد۳۴۸۸)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]گنبدکاووس(کد۳۴۸۹)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]مینودشت(کد۳۴۹۰)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 170]گیلان(کد۳۳)

[/TD]

[TD=width: 81]۱۳نفر

[/TD]

[TD=width: 205]آستارا (کد۳۴۹۱)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]بندر انزلی(کد۳۴۹۲)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]بندر کیا شهر(کد۳۴۹۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]چابکسر (کد۳۴۹۴)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]خشکبیجار (کد۳۴۹۵)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]رستم آباد(کد۳۴۹۶)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]رضوان شهر (کد۳۴۹۷)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]رود بار (کد۳۴۹۸)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]سیاهکل(کد۳۴۹۹)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]صومعه سرا(کد۳۵۰۰)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]لاهیجان (کد۳۵۰۱)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]لوشان(کد۳۵۰۲)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]منجیل(کد۳۵۰۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 170]لرستان(کد۳۴)

[/TD]

[TD=width: 81]۸ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]اشترینان (کد۳۵۰۴)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]الشتر (کد۳۵۰۵)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]چغابل (کد۳۵۰۶)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]ازنا (کد۳۵۰۷)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]کوهدشت(کد۳۵۰۸)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]معمولان(کد۳۵۰۹)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]نورآباد(کد۳۵۱۰)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=width: 600, align: center]

[TR]

[TD=width: 170]کد و عنوان استان

[/TD]

[TD=width: 81]سهمیه تخصیصی

[/TD]

[TD=width: 205]شهرهای مورد نیاز

[/TD]

[TD=width: 84]مرد

[/TD]

[TD=width: 103]زن

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 170]مازندران(کد۳۵)

[/TD]

[TD=width: 81]۱۲ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]خرم آباد تنکابن(کد۳۵۱۱)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]زیرآب(کد۳۵۱۲)

[/TD]

[TD=width: 84]۲

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]سلمانشهر(کد۳۵۱۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]شیر گاه (کد۳۵۱۴)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]کلاردشت(کد۳۵۱۵)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]گلوگاه (کد۳۵۱۶)

[/TD]

[TD=width: 84]۲

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]مرزن آباد(کد۳۵۱۷)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]نور(کد۳۵۱۸)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 170]مرکزی(کد۳۶)

[/TD]

[TD=width: 81]۱۱ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]اراک (کد۳۵۱۹)

[/TD]

[TD=width: 84]۲

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]آشتیان(کد۳۵۲۰)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]خنداب(کد۳۵۲۱)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]شازند(کد۳۵۲۲)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]غرق آباد(کد۳۵۲۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]کمیجان شهر(کد۳۵۲۴)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]مامونیه ساوه (کد۳۵۲۵)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]محلات(کد۳۵۲۶)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 170]هرمزگان(کد۳۷)

[/TD]

[TD=width: 81]۱۸ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]بندرعباس (کد۳۵۲۷)

[/TD]

[TD=width: 84]۵

[/TD]

[TD=width: 103]۳

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]بستک (کد۳۵۲۸)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]بندر جاسک(کد۳۵۲۹)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]بندر خمیر(کد۳۵۳۰)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]بندرکنگ (کد۳۵۳۱)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]بندرلنگه (کد۳۵۳۲)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]پارسیان(کد۳۵۳۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]حاجی آباد(کد۳۵۳۴)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]رودان(کد۳۵۳۵)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]کیش(کد۳۵۳۶)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 170]همدان(کد۳۸)

[/TD]

[TD=width: 81]۱۱ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]همدان (کد۳۵۳۷)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]اسدآباد(کد۳۵۳۸)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]تویسرکان (کد۳۵۳۹)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]رزن (کد۳۵۴۰)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]قروه درجزین(کد۳۵۴۱)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]کبودرآهنگ(کد۳۵۴۲)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]ملایر(کد۳۵۴۳)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]نهاوند(کد۳۵۴۴)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 170]یزد(کد۳۹)

[/TD]

[TD=width: 81]۲۲ نفر

[/TD]

[TD=width: 205]یزد(کد۳۵۴۵)

[/TD]

[TD=width: 84]۱۰

[/TD]

[TD=width: 103]۵

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]اردکان(کد۳۵۴۶)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]بافق (کد۳۵۴۷)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]بهاباد(کد۳۵۴۸)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]مروست (کد۳۵۴۹)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]مهریز (کد۳۵۵۰)

[/TD]

[TD=width: 84]ــ

[/TD]

[TD=width: 103]۱

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]میبد(کد۳۵۵۱)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 205]هرات (کد۳۵۵۲)

[/TD]

[TD=width: 84]۱

[/TD]

[TD=width: 103]ــ

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 • 1 ماه بعد...

[h=2]

استخدام بانک کارآفرین در شهر تهران

 

 

بانک کارآفرین به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز شعب خود در شهر تهران، از بین داوطلبان مرد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید.

 

شرایط متقاضیان :

 

۱ - فارغ التحصیل مقطع كارشناسی در رشته های ریاضی، اقتصاد، حسابداری، آمار و مدیریت (گرایش های مالی، دولتی، بازرگانی، صنعتی، بانکداری)

 

۲- حداقل معدل برای دانشگاههای دولتی۱۴ ، دانشگاه آزاد و پیام نور ۱۵و دانشگاه غیرانتفاعی ، علمی- كاربردی و سایر دانشگاهها ۱۶

۳- حداكثر سن ۲۶ سال (متولدین ۱ فروردین ۶۷ به بعد) مدت ۲ سال خدمت سربازی به حدنصاب سنی اضافه می شود.

 

۴- بومی بودن ( محل تولد و یا اخذ دیپلم شهر تهران )

 

۵-دارا بودن كارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت ( بجز معافیت پزشكی)

 

۶- دارا بودن سلامت و توانائی جسمی و روانی

 

*افراد دارای سابقه کار در بانکها و موسسات اعتباری در اولویت می باشند.*

 

داوطلبان واجد شرایط جهت تکمیل فرم ثبت نام تا پایان روز ۱۰ شهریور ۹۳ به لینک زیر مراجعه نمایند.

 

بدیهی است به درخواستهائی كه به هر طریق دیگری به این بانك ارسال شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد.[/h]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

استخدام بانک گردشگری در سال ۹۳ + ثبت نام جدیددر چند شهر

 

بانک گردشگری به منظور تامین کادر مدیریتی مورد نیاز جهت شعب جدید التاسیس و در حال افتتاح خود در شهرهای یاسوج – بوشهر- شهرکرد- بیرجند- بجنورد – همدان – زنجان – ایلام – سمنان – زنجان – بانه از پرسنل بازنشسته سیستم بانکی که از تاریخ بازنشستگی آنان بیش از ۲سال نگذشته باشد و یا بعد از بازنشستگی با بانکهای خصوصی همکاری داشته اند در سمت رئیس شعبه ، معاون شعبه دعوت به همکاری می نماید

یادآوری:

۱- روش ثبت نام فقط از طریق سایت و به صورت اینترنتی است ، لذا ازمتقاضیان درخواست می شود به هیچ عنوان مدارکی به شعب و ادارات بانک ارسال ننمایند .

۲- تکمیل نمونه دعوت به همکاری هیچ تعهدی برای بانک ایجاد نمی نماید و دعوت از متقاضی پس از بررسی های لازم و در صورت نیاز بانک ، درآتی صورت می گیرد.

بنا براین از هر گونه تماس (حضوری تلفنی اینترنتی ) در بانک خودداری فرمایید.

مدت زمان انتظار متقاضیان نیز بستگی به شرایط متقاضی و اولویت های بانک دارد. . بدیهی است در صورت نیاز از طریق پست الکترونیک یا تلفن مستقیم با شما تماس گرفته خواهد شد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 • 4 هفته بعد...

[h=2]

استخدام در بانک مهر اقتصاد سال 93

 

 

استخدام بانک ، استخدام در بانک ، استخدامی بانک ، بانک مهر اقتصاد جهت تکمیل سرمایه های انسانی مورد نیاز خود اقدام به استخدام تعدادی نیروی جدید از واجدین شرایط زیر کرده است.

 

بانک مهر اقتصاد چند استان برای تامین کسری نیروی انسانی خود از طریق برگزاری آزمون استخدامیمتمرکز و انجام سایر مراحل اقدام به جذب نیرو میکند.

 

گفتنی است، علاقه مندان میتوانند برای ثبت نام اینترنتی از تاریخ ۲۹ شهریور ماه سال جاری تا ۱۳ مهر ماه اقدام کنند.

آزمون استخدامیبرای واجدین شرایط ادوم آبان ماه سال جاری برگزار میشود و اعلام نتایج نهایی دهم آبان ماه خواهد بود.

علاقه مندان میتوانند با مراجعه به سایت mebank.ir مراجعه و در زمانهای ذکر شده نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

داشتن حداکثر ۲۸ سال یعنی متولدین ۰۱/۰۱/۶۵ و داشتن حداقل معدل ۱۴ از شرایط استخدامیمحسوب میشود.

همچنین فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی در گرایشهای امور بانکی،حسابداری، مدیریت (مالی،دولتی، صنعتی و بازرگانی) اقتصاد (به غیر از اقتصاد حمل و نقل و کشاورزی)، علوم اقتصادی، آمار و ریاضی (محض و کاربردی) با سابقه سکونت حدقل ۴ سال در شهر زنجان از دیگر شرایط استخدام است.

 

عدم اشتغال یا عدم داشتن هرگونه تعهد تحصیلی،آموزشی،خدمتی به سازمانها، ادارات، موسسات دولتی، عمومیو خصوصی، انجام خدمت سربازی یا داشتن معافیت دائم( به استثنای هر گونه معافیت پزشکی) و داشتن سابقه بسیح و عدم قطع ارتباط در حال حاضر از دیگر شرایط محسوب میشود.[/h]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[h=1]استخدام بانک سرمایه در سال ۹۳+ استخدام نیروی انسانی متخصص کارشناس ارشد[/h]

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=colspan: 4]


[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 12%]عنوان :[/TD]

[TD]نیروی انسانی متخصص کارشناس ارشد[/TD]

[TD=width: 5%]نام واحد:[/TD]

[TD]شهر تهران[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]تاریخ شروع :[/TD]

[TD]۱۷/۰۶/۱۳۹۳[/TD]

[TD]تاریخ انقضا:[/TD]

[TD]۲۳/۰۶/۱۳۹۳[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]حداقل مدرک مورد نیاز:[/TD]

[TD]کارشناسی ارشد[/TD]

[TD]جنسیت مورد پذیرش :[/TD]

[TD]هردو[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]وضعیت نظام وظیفه :[/TD]

[TD=colspan: 3]معافیت خاص

پایان خدمت[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]نام شهر:[/TD]

[TD=colspan: 3]تهران[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]رشته تحصیلی :[/TD]

[TD=colspan: 3]علوم بانکی-حسابداری گرایش حسابداری-حسابداری گرایش حسابرسی-حسابداری گرایش حسابداری مدیریت-علوم اقتصادی گرایش علوم اقتصادی-علوم اقتصادی گرایش توسعه اقتصادی و برنامه ریزی-علوم اقتصادی گرایش برنامه ریزی سیستمهای اقتصادی-علوم اقتصادی گرایش اقتصاد و تجارت الکترونیک-علوم اقتصادی گرایش بانکداری اسلامی-مدیریت بانکداری-مدیریت بازرگانی-مدیریت مالی-مدیریت منابع انسانی-مدیریت صنعتی-مدیریت فناوری اطلاعات-مدیریت MBA-مدیریت اجرایی-حقوق خصوص-حقوق اقتصادی-حقوق تجارت بین الملل-حقوق ثبت اسناد و املاک-حقوق اسناد و قراردادهای تجاری-حقوق شرکتهای تجاری-مهندسی صنایع گرایش تحلیل سیستمها-مهندسی صنایع گرایش مهندسی مالی-مهندسی صنایع گرایش مهندسی سیستمهای اقتصادی اجتماعی-مهندسی صنایع گرایش مدیریت سیستم و بهره وری-علوم ارتباطات-مهندسی کامپیوتر – مهندسی فناوری اطلاعات[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 4]


[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 12%]مشخصات عمومی:[/TD]

[TD=colspan: 3]شرایط داوطلبان:

۱) تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.

۲) اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

۳) التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

۴) برخورداری از روابط عمومی قوی و آراستگی ظاهر.

۵) بومی شهر تهران.

۶) دارا بودن شرایط عمومی استخدام و برخورداری کامل از سلامتی جسمی و روحی و توانایی لازم براساس تایید پزشک معتمد بانک.

۷) دارا بودن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم غیرپزشکی برای آقایان.

۸) عدم اعتیاد به دخانیات.

۹) نداشتن سوء پیشینه کیفری موثر.

۱۰) حداقل معدل ۱۶

۱۱) آشنایی به زبان انگلیسی در حد نیاز.

 

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]مشخصات اختصاصی:[/TD]

[TD=colspan: 3] دانش آموختگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاههای معتبر کشور در رشته های:

 

 • علوم بانکی،

 

 • حسابداری (گرایشهای حسابداری- حسابرسی- حسابداری مدیریت)،

 

 • علوم اقتصادی (گرایشهای علوم اقتصادی- توسعه اقتصادی و برنامه ریزی- برنامه ریزی سیستمهای اقتصادی- اقتصاد و تجارت الکترونیک- بانکداری اسلامی)،

 

 • مدیریت (گرایشهای بانکداری- بازرگانی- مالی- منابع انسانی- صنعتی- فناوری اطلاعات- MBA- مدیریت اجرایی)،

 

 • حقوق (گرایشهای خصوصی- اقتصادی- تجارت بین الملل- ثبت اسناد و املاک- اسناد و قراردادهای تجاری- حقوق شرکت های تجاری)،

 

 • مهندسی صنایع (گرایشهای تحلیل سیستمها- مهندسی مالی- مهندسی سیستمهای اقتصادی اجتماعی- مدیریت سیستم و بهره وری)،

 

 • مهندسی کامپیوتر

 

 • مهندسیفنآوری اطلاعات

 

 • علوم ارتباطات

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]توضیحات:[/TD]

[TD=colspan: 3]۱) ثبت نام تنها از طریق سایت بانک سرمایه به آدرس http://www.Sbank.ir و به مدت یکهفته از تاریخ ۱۷/۰۶/۱۳۹۳ لغایت ۲۳/۰۶/۱۳۹۳ خواهد بود.

۲) تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام در سایت بانک سرمایه و اخذ کد رهگیری الزامی است.

۳) ثبت نام و شرکت در آزمون یا مصاحبه های بعدی هیچگونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نخواهد نمود.

۴) سوابق کاری و تجربیات حرفه ای مرتبط عاملی تاثیرگذار در انتخاب همکار از بین داوطلبین خواهد بود بنابراین توصیه می شود اطلاعات مربوطه در فرمهایی که به این منظور در سایت پیش بینی شده به دقت درج گردد.

۵) درج شماره تلفن در فرم تقاضای همکاری برای تماس ضروری میباشد و در صورت عدم توفیق بانک در برقراری ارتباط، هیچگونه مسئولیتی متوجه بانک نخواهد بود.

۶) زمان مصاحبه براساس اولویت های مورد نیاز بانک صرفاً از طریق تلفن به اطلاع متقاضیان خواهد رسید و ضرورتی برای پیگیری حضوری و یا تلفنی از ادارات ذیربط وجود ندارد.

۷) چنانچه در هر یک از مراحل استخدام، احراز شود متقاضی نسبت به درج مشخصات و مطالب خلاف واقع اقدام نموده، ضمن ممانعت از مراحل بعدی یا کان لم یکن نمودن استخدام، بانک سرمایه حق پیگیری حقوقی تخلف مربوطه را برای خود محفوظ می داند.

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 4, align: center] لینک ثبت نام

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[h=1]استخدام شرکت پرداخت الکترونیک سامان در سال ۹۳[/h]

شرکت پرداخت الکترونک سامان ارائه کننده خدمات پرداخت الکترونیک به بانک های کشور جهت تکمیل نیروی انسانی مود نیاز خود در تهران و شهرستان ها از متخصصان با سابقه کار مفید دعوت به همکاری می نماید.

 

rcrt15shrvr.gif

 

 

واجدین شرایط می توانند جهت تکمیل فرم استخدام به نشانی اینترنتی زیرمراجعه نمایند:

وبسایت:

www.sep.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بانک مهر اقتصاد استخدام می کند

 

بانک مهر اقتصاد به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز خود از بین داوطلبان واجد شرایط استخدام می کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، علی اکبر اعتمادی نیا – سرپرست معاونت منابع انسانی و آموزش بانک – در این خصوص گفت: آزمون استخدامی بانک در تاریخ دوم آبان ماه سال جاری همزمان در 26 استان کشور برگزار می شود و آقایان متولد 1/10/65 به بعد با حداقل معدل تحصیلی 14 در مقطع تحصیلی کارشناسی یکی از رشته های امور بانکی، حسابداری، مدیریت(مالی،دولتی،صنعتی و بازرگانی)، اقتصاد (به غیر از اقتصاد حمل و نقل و کشاورزی)، علوم اقتصادی، آمار و ریاضی(محض و کاربردی)، می توانند در این آزمون شرکت کنند.

اعتمادی نیا افزود: آزمون استخدامی بانک مهر اقتصاد در استان های خراسان رضوي، همدان، مازندران، مركزي، كرمان، آذربايجان غربي، ايلام، فارس، لرستان، گيلان، قم، خوزستان، سمنان، آذربايجان شرقي، اردبيل، يزد، اصفهان، چهار محال و بختیاری، سيستان و بلوچستان، كردستان، هرمزگان، قزوين، زنجان، گلستان، البرز و خراسان شمالي به صورت همزمان برگزار می شود و داوطلبان باید حداقل سابقه 4 سال سکونت در استان مربوطه را داشته باشند.

سرپرست معاونت منابع انسانی بانک مهر اقتصاد ادامه داد: داوطلبان می توانند از تاریخ 29/6/93 لغایت 13/7/93 از طریق وب سایت بانک به نشانی بانک مهــــر اقتصاد برای شرکت در آزمون ثبت نام کنند و نتایج آزمون در تاریخ 10/08/93 از طریق همین سایت به اطلاع متقاضیان می رسد.

گفتنی است سوالات هوش و استعداد تحصیلی، هفت مهارت ICDL رایانه، اقتصاد، بانکداری و مدیریت از مواد امتحانی آزمون تخصصی استخدام در بانک مهر اقتصاد هستند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

×
×
 • اضافه کردن...