رفتن به مطلب
لطفا جهت استفاده از تمام مطالب ثبت نام کنید ×
انجمن های دانش افزایی چرخک
لطفا جهت استفاده از تمام مطالب ثبت نام کنید

ارسال های توصیه شده

[h=1]دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان c[/h]

7365303862537157.jpg

• نویسنده: عبدلله آراسته
  • موضوع: آموزش و ترفند، برنامه نویسی
  • تعداد صفحات: ۲۵۷
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • توضیحات
    زبان برنامهنویسی سی، زبانی همه منظوره، ساخت یافته و روندگرا میباشد که در سال ۱۹۷۲ توسط دنیس ریچی در آزمایشگاه بل ساخته شد.
    زبان C را دنیس ریچی از روی زبان B و BCPL در آزمایشگاه بل ساخت و ویژگیهای جدیدی همچون نظارت بر نوع دادهها نیز به آن اضافه کرد. ریچی از این زبان برای ایجاد سیستمعامل یونیکس استفاده کرد اما بعدها اکثر سیستمعاملهای دیگر نیز با همین زبان نوشته شدند. این زبان با سرعت بسیاری گسترش یافت و چاپ کتاب "The C Programming Language" در سال ۱۹۷۸ توسط کرنیگان و ریچی باعث رشد روزافزون این زبان در جهان شد.

دانلود با حجم 17 مگابایت

•  

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[h=1]دانلود کتاب آموزش آسان و کاربردی php و mysql[/h]

1985151161963728.jpg

• نویسنده: سید محمدرضا حسینیان راوندی
  • موضوع: برنامه نویسی، طراحی وب سایت
  • تعداد صفحات: ۱۴۳
  • توضیحات
    این کتابی که نوشتم حاصل زحمات چند ساله ی بنده است. روز اولی که برنامه نویسی php رو شروع کردم منبع خوبی برای php نبود و من به سختی تونستم یاد بگیرم. از همون روز اول گفتم اگه بتونم php رو باد بگیرم. بعد از مدتی از یادگیری php اطلاعاتم را در قالب یک کتاب منتشر خواهم کرد. کتاب قبلی را در مورد php با نام آموزش php به زبان ساده منتشر کردم و استقبال خوبی داشت. این کتابم هم خیلی کار مبتدی ها که به php علاقه دارن رو راه می اندازه. چون خیلی ساده توضیح دادم و مطمئنم که همه می تونن مطالب این کتاب رو بفهمن. و براشون سخت نیست. همیشه اعتقاد داشتم که هر فردی باید توی جامعه نسبت به جامعه اش احساس وظیفه کنه. ما توی کشورمون چند صد هزار تا مهندس و دکتر و تحصیل کرده و نخبه داریم اگه هر کی بیاد و در ماه یک صفحه مطلب هم بنویسه و در اینترنت منتشر کن. ما میلیون ها مطلب آموزشی در اینترنت خواهیم داشت و این به گسترش علم در جامعه کمک زیادی میکنه. و همه از این موضوع سود خواهیم برد.
    این کتاب به بحث های مقدماتی php و دستورات شرطی و .. گرفته تا بحث بانک اطلاعاتی mysql و شی گرایی در php پرداخته است.

دانلود با حجم 2.31 مگابایت

لینک به دیدگاه

[h=1]دانلود کتاب آموزش php به زبان ساده[/h]

200.jpg

• موضوع: طراحی وب سایت
  • تعداد صفحات: ۳۹
  • توضیحات
    یک کتاب آموزش php که به صورت ساده توضیح داده شده است.

دانلود با حجم 263 کیلوبایت

لینک به دیدگاه

[h=1]دانلود کتاب آموزش سریع و آسان jquery[/h]

6780267513543627.jpg

• تعداد صفحات: ۹۸
  • توضیحات
    "این کتاب به روز رسانی شده است."
    از زبان نویسنده:
    یک ماه پس از انتشار کتاب آموزش سریع و آسان جی کوئری چند نفر از دوستان در مورد کتابم یه سری انتقادات و پیشنهاداتی دادن. که من هم آمدم و یک سری کارها انجام دادم. کارهایی که انجام دادم از این قرار است:
    فونت متون از نظر یکی از دوستان خیلی بزرگ بود پس من از شماره ی 13 به 11 تغییر دادم. تعریف متد رو ننوشته بودم که نوشتم. یک برنامه ی اسلاید شو تصاویر برای یکی از سایت هام نوشته بودم چون خیلی ساده بود برای همین به این نتیجه رسیدم به این کتاب اضافه کنم. اشتباهی که کرده بودم این بود که برای کتاب فهرست مطالب نذاشته بودم که گذاشتم . چون فردی که برای اولین بار این کتاب رو می بینه میخواد بدونه مطالب داخل این کتاب چیه؟ و یه سری کارهای دیگه هم کردم. اگه دنبال یک اسلاید شو تصاویر ساده هستید حتما قسمت "ساخت یک اسلاید شو تصاویر(slide show) با چند نوع افکت" را مشاهد کنید.
    تعداد صفحات کتاب قبلی 103 صفحه بود وقتی فونتش رو کوچک کردم و یک سری مطالب بهش اضافه کردم ، تعداد صفحات 98 تا صفحه شد.
    درباه کتاب:
    این کتابی که نوشتم به آموزش یکی از کتابخانه ی جاوا اسکریپت به نام jquery می پردازد. جی کوئری خیلی ساده تر از خود جاوا اسکریپت هست و کد نویسی را برای ما خیلی راحت می کنه.
    این آموزش به مباحث زیر می پردازد:
    1) انواع متدها در جی کوئری شامل افکت ها، رویداد ها، متدهای مرتبط با html و دیگر متدها
    2) اعتبارسنجی فرم
    3) پلاگین های جی کوئری
    4) ایجکس در جی کوئری
    و ...
    بحث ajax را همراه با php آموزش دادم.

دانلود با حجم 1.58 مگابایت

لینک به دیدگاه

[h=1]دانلود کتاب آموزش PHP از مقدماتی تا پیشرفته[/h]

4077274204074547.jpg

• نویسنده: محسن رجبی
  • تعداد صفحات: ۱۳۵
  • توضیحات
    این کتاب در قالب یک پروژه پایانی در دانشگاه شروع به آموزش PHP کرده و آن را از مبتدی تا حرفه ایی تدریس میکند و همچنین Ajax در آن به خوبی آموزش داده شده و همراه این کتاب ۱۱۰ مثال قرار داده شده است که همه مثال ها درون کتاب کامل توضیح داده شده است. این کتاب یکی از کاملترین و در عین حال ساده ترین منابع برای آموزش مقدماتی تا پیشرفته زبان برنامه نویسی PHP است.

دانلود با حجم 2.62 مگابایت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...