رفتن به مطلب
لطفا جهت استفاده از تمام مطالب ثبت نام کنید ×
انجمن های دانش افزایی چرخک
لطفا جهت استفاده از تمام مطالب ثبت نام کنید

اخبار کاروان اعزامی ایران به بازیهای آسیایی گوانجو


irsalam

ارسال های توصیه شده

در این تاپیک اخبار تیم اعزامی به بازیهای آسیایی گوانجو در طول مدت این مسابقات قرار خواهد گرفت

 

کسب دو مدال برای کاروان ایران

 

 

 

 

احسان پیغمبری نخستین مدال كاروان ایران را در شانزدهمین دوره بازیهای آسیایی بر گردن آویخت.

در بخش تالو احسان پیغمبری که دچار آسیب دیدگی شدید از ناحیه کمر شده بود، صبح امروز در فرم چانگ چوان با حریفان خود به رقابت پرداخت و موفق شد نشان برنز را كسب كند.

 

 

پیغمبری با كسب امتیاز 9.70 پس از ووشوكاران چین و ژاپن بر سكوی سوم بازیهای آسیایی ایستاد و صاحب گردنآویز برنز شد.

 

 

این نخستین مدال تالو تاریخ ووشو ایران در بازیهای آسیایی است.

پس از کسب نخستین مدال نمایندگان بانوان ایران در تفنگ بادی تیمی 10 متر موفق به کسب مدال نقره شدند.

در روز نخست رقابتهای تیراندازی صبح امروز الهه احمدی، مه لقا جام بزرگ و نرگس امام قلی نژاد در تفنگ بادی تیمی 10 متر بعد از چین صاحب گردن آویز مدال نقره شدند.

امیدوارم مدالم برای ایران خوش یمن باشد

 

 

احسان پیغمبری پس از کسب مدال برنز تالو بازیهای آسیایی گفت: امیدوارم این مدال برای کاروان ورزش ایران خوش یمن بوده و در رشته‎های دیگر هم شاهد مدال آوری ورزشکارانمان باشیم.

 

ووشوکارکشورمان که صبح امروز شنبه صاحب نخستین مدال تاریخ تالو ایران در بازیهای آسیایی شد، در گفتگو با خبرنگار اعزامی مهر به گوانگجو اظهارداشت: از اینکه صاحب این مدال شدم خوشحالم چون آن را حق خود میدانستم. اما زمانی خوشحالتر میشوم که شاهد مدال آوری دیگر ورزشکاران کاروان ایران باشم.

وی ادامه داد: برای حضور در بازیهای آسیایی زحمت زیادی کشیدم. چندین ماه تلاش و تمرین مستمر داشتم تا بتوانم یکی از مدال آوران کاروان ایران در گوانگجو شوم.

 

 

پیغمبری با تاکید بر اینکه حقش در بازی‎های آسیایی چیزی بالاتر از مدال برنز بود، تصریح کرد: حداقل حق من در این بازیها مدال نقره بود. در بخشی از مسابقه حریف چینی من دستش را روی زمین گذاشت. فکر میکنم باید سه دهم امتیاز از او کم می‎شد اما فقط دو دهم کسر شد. واقعا نمی‎دانم چه اتفاقی افتاد فقط فکر می‎کنم حق من مدال برنز نبود.

 

 

ووشوکار ملیپوش کشورمان همچنین با اشاره به مصدومیتی که دو روز پیش گریبانگیرش شده بود، یادآور شد: آسیب دیدگی‎ام به حدی شدید بود که نمیتوانستم حتی راه بروم. خیلی نگران مسابقاتم بودم اما خوشبختانه با کمک دکتر نوروزی به موقع آماده بازیها شدم.

 

 

احسان پیغمبری امروز شنبه در بخش تالو مسابقات ووشو شانزدهمین دوره بازی‎های آسیایی صاحب مدال برنز شد. این نخستین مدال کاروان ورزش ایران در این بازی‎ها بود.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • پاسخ 149
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

  • irsalam

    150

تیم ملی تنیس روی میز از دور مسابقات حذف شد

 

تیم ملی تنیس روی میز کشورمان نتیجه سومین دیدار خود در بخش تیمی بازیهای آسیایی را به ژاپن واگذار کرد و از دور رقابت‎ها کنار رفت.

 

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به گوانگجو، دیدار تیم‎های ملی تنیس روی میز ایران و ژاپن در چارچوب روز دوم شانزدهمین دوره بازیهای آسیایی امروز برگزار شد و با نتیجه صفر بر 3 به سود ژاپنی‎ها به پایان رسید.

در این دیدار نوشاد عالمیان با نتیجه صفر بر 3 متحمل شکست شد. محمدرضا اخلاق پسند و افشین نوروزی هم با نتیجه مشابه 2 بر 3 مغلوب حریفان ژاپنی خودشدند. اخلاق پسند و نوروزی در شرایطی شکست خوردند که با نتایج 2 بر یک از حریفان خود جلوتر بودند.

 

 

تیم ملی تنیس روی میز که روز گذشته در مصاف با هنگ کنگ مغلوب شده بود و دیدار با نپال را به سود خود تمام کرده بود با متحمل شدن شکست در این بازی از دور رقابتهای تیمی کنار رفت.

ملی تنیس روی میز فردا دیدارهای خود در شانزدهمین دوره بازیهای آسیایی را در بخش انفرادی دنبال می‎کند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تیم ملی دوچرخهسواری به مدال برنز دست یافت/ چهارمین مدال کاروان ایران

 

در آغاز روز دوم شانزدهمین دوره بازی‎های آسیایی تیم ملی دوچرخهسواری کشورمان در ماده اسپرینت به مدال برنز دست یافت تا چهارمین مدال کاروان ورزشی ایران در این دوره از بازیها به دست آید.

 

 

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به گوانگجو، مدال برنز تیم ملی دوچرخه سواری ماده تیم اسپرینت نخستین مدال این رشته در بازیهای آسیایی محسوب می‎شود که امروز یکشنبه در آغاز روز دوم شانزدهمین دوره بازیهای آسیایی و با ثبت رکورد 60 ثانیه و 247 صدم ثانیه به دست آمد. محمد پراش، فارسی نژاد و حسن ورپشتی رکابزنان کشورمان در این ماده بودند.

در این بخش از رقابت‎های دوچرخه سواری رکابزنان چین در رده نخست قرار گرفتند و ورزشکاران ژاپنی هم به عنوان نایب قهرمانی دست یافتند.

 

 

این چهارمین مدال کاروان ایران در شانزدهمین دوره بازیهای آسیایی بود. قبل از این احسان پیغمبری در ووشو به مدال برنز رسید. تیم تیراندازی بانوان نقره گرفت و محمدرضا رودکی در جودو به مدال برنز رسید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

صعود مقتدرانه تيم فوتبال اميد در بازي هاي آسيايي گوانگجو

 

 

 

تيم فوتبال اميد در سومين ديدار خود موفق شد با يک گل از سد ويتنام بگذرد.

 

 

ديدار تيم هاي اميد ايران و ويتنام از ساعت 14:30 در حضور بيش از 10 هزار نفر آغاز شد.

 

شاگردان غلامحسين پيرواني در دقيقه 4 توسط سيد جلال حسيني به گل رسيدند.

 

در نيمه دوم بازيکنان ويتنام تلاش مي کردند که بتوانند نتيجه را تغيير دهند اما قادر به رسيدن به دروازه ايران نشدند.

ايران در دقايقي از بازي روي دروازه ويتنام فشار بيشتري وارد کرد و حتي در دقيقه 51 شوت محسن مسلمان تير دروازه ويتنام را لرزاند. با اين حال بازي با همان تک گل حسيني بهسود ايران خاتمه يافت.

 

قضاوت اين مسابقه بر عهده عبدالکريم از امارات بود. وي به علي مرزبان و دو بازيکن ويتنام کارت زرد نشان داد.

 

تيم ايران با 3 پيروزي از مرحله مقدماتي با 9 امتياز به مرحله بعدي صعود کرد.

بازيکنان ايران:

مهدي رحمتي، احسان حاج صفي، رسول کر، سيد جلال حسيني، حميد علي عسگر، مسعود ابراهيم زاده(74- مهدي دغاغله)، علي مرزبان، امير شرفي، غلامرضا رضايي، محسن مسلمان(81- علي زينالي) و کريم انصاري فرد(57- آرش افشين)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پنجمین مدال کاروان ورزشی ایران به دست آمد

 

 

مرتضی رضاییان نقره گرفت/ملی پوش وزنه برداری ایران توانست در دسته ۶۹ کیلوگرم بازی های آسیایی گوانگجو به یک مدال نقره دست یابد.

 

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به گوانگجو، در سومین روز از رقابت های وزنه برداری شانزدهمین دوره بازی های آسیایی “گوانگجو ۲۰۱۰″ وزنه برداران دسته ۶۹ کیلوگرم به مصاف هم رفتند که در گروه a این دسته مرتضی رضاییان و سید مهدی پانزوان، دو ملی پوش با تجربه کشورمان به مصاف ۶ وزنه بردار از کشورهای کره جنوبی، کره شمالی، ازبکستان (۲ وزنه بردار)، هند (۲ وزنه بردار) رفتند که در پایان موفق به کسب نقره این دوره از رقابت ها شدند.

بر اساس این گزارش، سید مهدی پانزوان دارنده دو مدال نقره و برنز بازی های آسیایی در رقابت امروز و درحرکت یکضرب توانست پس از مهار وزنه ۱۴۳ کیلوگرمی ، وزنه ۱۴۷ کیلوگرمی را نیز براحتی بالای سر ببرد اما در جدال با وزنه ۱۴۹ کیلوگرم ناکام ماند تا با ثبت وزنه ۱۴۷ کیلوگرمی کار خود را در این حرکت به اتمام برساند. وی در دو ضرب حرکت اول خود را با وزنه ۱۷۳ کیلوگرم شروع کرد و قدرتمندانه این وزنه را بالای سر برد اما در ادامه نتوانست وزنه ۱۷۶ کیلوگرمی را دومین و سومین حرکت مهار کند و با مجموع ۳۲۰ کیلوگرم در جایگاه چهارم قرار گرفت.

 

مرتضی رضاییان دیگر وزنه بردار کشورمان نیز همچون پانزوان در یکضرب وزنه های ۱۴۳ و ۱۴۷ کیلوگرمی را بالای سر برد اما موفق به مهار وزنه ۱۵۰ کیلوگرمی نشد. وی در دوضرب در اولین حرکت نتوانست وزنه ۱۷۳ کیلوگرمی را بالای سر ببرد اما در دومین حرکت با تلاش فراوان موفق به مهار این وزنه شد و در سومین حرکت نیز وزنه ۱۷۷ کیلوگرمی را بالای سر برد. وی با مجموع ۳۲۴ کیلوگرم در جایگاه دوم جدول این دسته قرار گرفت و مدال نقره را از آن خود کرد.

 

در این دسته وون جیونگسیک از کره توانست مدال طلا را با مجموع ۳۲۴ کیلوگرم و با اختلاف وزن نسبت به ملی پوش کشورمان بر گردن آویزد.

 

تاماش آیان رئیس فدراسیون جهانی، علی مرادی دبیر کل کنفدراسیون وزنه برداری آسیا نیز در سالن حضور داشتند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حسین معدنی: از عملکرد ملیپوشان والیبال راضی نیستم

 

 

31d03f37-c0f8-47a5-8572-f3c5abd86aa6.jpg

 

پیروزی دلچسبی نبود/سرمربی تیم ملی والیبال ایران با وجود پیروزی مقابل عربستان از عملکرد شاگردانش در این دیدار ابراز نارضایتی کرد.

 

حسین معدنی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص بازی نزدیک تیم ایران وعربستان، گفت: بازیکنان ایران می خواستند با بهترین امتیاز و بیشترین اختاف امتیاز حریف خود راشکست دهند اما وقتی دیدند که عربستانی ها بازی را جدی گرفته اند دچار استرس شدند اما خدا را شکر این مسئله باعث باخت تیم ما حتی در یک گیم هم نشد.

 

 

وی با ابراز نارضایتی از شاگردانش بعد از این بازی افزود: ما پیروز این مسابقه شدیم در حالیکه عملکرد بچه ها راضی کننده نبود. من این طور بازی را دوست ندارم وقتی پیروزی برای ما دلچسب خواهد بود که همراه با لذت باشد.

 

 

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص دلایل این روند بازی تیم ایران مقابل عربستان گفت: شاید یکی از دلایل این مسئله تغییر ساعت بازی تیم ما بود.( بازی ایران به وقت محلی ساعت 14 بود) بچه های ما در این ساعت تمرین داشتند اما تجربه بازی را در این زمان نداشند و شاید این مسئله بر روی عملکردشان تاثیر گذاشته باشد.

 

 

وی در مورد بازی فردای تیم والیبال ایران مقابل اندونزی خاطرنشان کرد: نمی گویم بازی سختی مقابل اندونزی در پیش داریم اما منتظر یک بازی راحت و آسان هم نیستیم.

 

 

معدنی ادامه داد: سطح والیبال ایران و اندونزی فاصله زیادی دارد و تیم ما بالاتر از آنهاست اما حضور در بازیهای آسیایی و مهم بودن هر نتیجه هر دیداری حکم می کند خودمان را در مقابل هر تیمی حتی اندونزی از پیش برنده فرص نکنیم.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به گوانگجو، تیم والیبال ایران پس از کسب این پیروزی و با احتساب دو برد این تیم برابر تیم های مغولستان و ترکمنستان صدرنشینی خود را در گروهش تثبیت کرد.

 

 

شانزدهمین دوره بازیهای آسیایی از 21 آبان تا 6 آذرماه در گوانگجو چین برگزار می شود.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

16 تيم به مرحله يک هشتم معرفي شدند/ مالزي حريف تيم اميد ايران

 

 

با پايان مرحله مقدماتي مسابقات فوتبال بازيهاي آسيايي چهره 16 تيم راه يافته به مرحله يک هشتم نهايي اين رقابتها مشخص شد که در اين مرحله تيم اميد کشورمان حريف مالزي شد.

 

 

مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال بازیهای آسیایی گوانگجو عصر شنبه به پایان رسید و چهره تیم های صعود کننده به مرحله یک هشتم نهایی مشخص شد.

 

 

از گروه a، ژاپن و چین به ترتیب با 9 و 6 امتیاز به عنوان تیم های اول و دوم راهی مرحله دوم شدند ضمن اینکه تیم مالزی با 3 امتیاز به عنوان تیم سوم گروه به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد. در این گروه قرقیزستان از دور رقابتها کنار رفت.

از گروه b، ایران و ترکمنستان با 9 و 4 امتیاز به عنوان تیم های اول و دوم صعود کردند و ویتنام با سه امتیازی که از پیروزی روز اول مقابل بحرین بدست آورد به عنوان تیم سوم جواز حضور در مرحله بعد را بدست آورد. در این گروه بحرین ناکام بزرگ مرحله مقدماتی بود و وداع زودهنگامی با بازیهای آسیایی داشت.

 

 

از گروه c ، کره شمالی و کره جنوبی با 9 و 6 امتیاز به مرحله یک هشتم صعود کردند و پاکستان و اردن با کسب تنها یک امتیاز از دور رقابتها حذف شدند.

 

 

 

از گروه d ، قطر و کویت با 7 و 6 امتیاز به عنوان تیم های برتر این گروه معرفی شدند و تیم هند با 3 امتیاز به عنوان تیم سوم این گروه راهی مرحله یک هشتم نهایی شد.

 

 

از گروه e، امارات و هنگ کنگ با 7 امتیاز راهی مرحله بعد شدند و ازبکستان با 3 امتیاز به عنوان تیم سوم راهی مرحله بعد شد.

و از گروه f ، عمان و تایلند با 7 و 5 امتیاز به جمع 16 تیم مرحله پایانی صعود کردند و مالدیو و پاکستان از دور رقابتها حذف شدند.

مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال بازیهای آسیایی از روز دوشنبه 24 آبان ماه پیگیری خواهد شد که برنامه این رقابتها به این شرح است :

 

دوشنبه 24 آبان:

* عمان - هنگ کنگ

* ایران - مالزی

* قطر - ازبکستان

* چین - کره جنوبی

سه شنبه 25 آبان:

* ژاپن - هند

* کره شمالی - ویتنام

* امارات - کویت

* ترکمنستان - تایلند

 

 

مسابقات فوتبال بازیهای آسیایی گوانگجو از روز یکشنبه 16 آبان آغاز شده و تا 4 آذر ماه ادامه خواهد داشت.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

رودكي جودوي ايران را صاحب مدال نقره كرد

 

جودوكار وزن آزاد ايران در فينال شانزدهمين دوره بازيهاي آسيايي به حريف ژاپني باخت و نقره گرفت.

 

به گزارش خبرنگار اعزامي فارس از گوانگجو، محمدرضا رودكي كه در 100+ كيلوگرم به مدال برنز دست يافته بود، در دور اول وزن آزاد توانست از سد زيدان راشد از عربستان با ضربه فني بگذرد.

او در دور دوم قربانوف از ازبكستان را نيز برد و گام به مرحله نيمهنهايي گذاشت تا براي كسب مدال طلا شانس داشته باشد.

رودكي براي راهيابي به فينال مقابل وانگ از چين قرار گرفت و در ميان تشويق تماشاگران ميزبان با اجراي فنون زيبا ابتدا 2 امتياز يوكو و سپس يك امتياز وازاري گرفت و در نهايت حريف چيني را ضربه فني كرد.

در اين ديدار ديگر نفرات تيم ملي جودو زنان و مردان با هدايت يوسف زاده رودكي را تشويق كردند و ميراسماعيلي نيز نكات ضروري را به رودكي گوشزد مي كرد.

جودوكار سنگين وزن ايران در دور آخر به مصاف تاكاشي كازاهيكو ژاپني كه يك سر و گردن از رودكي كوتاهتر بود رفت.

اين دو جودوكار درحالي كه دقايقي را به ارزيابي هم پرداختند نماينده ژاپن در يك آن رودكي را غافلگير و او را ضربه فني كرد.

اين جودوكار ژاپني نفر پنجم جهان در وزن 100+ كيلوگرم و هفتم جهان در وزن آزاد سال جاري است.

در اين وزن نمايندگان ازبكستان و مغولستان سوم شدند.

محمدرضا رودكي مدال نقره بازيهاي آسيايي دوحه را نيز در كارنامه دارد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مدالآوران بازیهای آسیایی پای سکوی پاداش میگیرند

 

کمیته ملی المپیک کشورمان اعلام کرد، به هرکدام از ورزشکارانی که موفق به کسب مدال در شانزدهمین دوره بازیهای آسیایی شوند، پای سکوی قهرمانی جوایزی نقدی اهدا خواهد شد.

 

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به گوانگجو، براین اساس به ورزشکاران مدالآور در بازیهای آسیایی گوانگجو از 700 تا 1500 دلار پاداش نقدی اهدا خواهد شد.

جوایزی که کمیته ملی المپیک برای ورزشکاران مدالآور در نظر گرفته به شرح زیر است:

 

مدال طلا (1500 دلار)

مدال نقره (1000 دلار)

مدال برنز (700 دلار)

ورزشکاران مدالآور پای سکوی قهرمانی این پاداش را دریافت خواهند کرد. ورزشکارانی که تا به امروز موفق به کسب مدال شدهاند، امشب جوایز نقدی خود را از مسئولان کمیته ملی المپیک دریافت میکنند.

این جوایز نقدی جدا از جوایزی است که سازمان تربیت بدنی برای مدالآوران شانزدهمین دوره بازیهای آسیایی درنظر گرفته است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

صعود 10 پلهاي كاروان ورزش ايران در يك روز طلايي

خبرگزاري فارس: كاروان ورزش ايران در روز پنجم بازيهاي آسيايي در روزي درخشان و طلايي 10 پله در جدول توزيع مدالها صعود كرد.

 

A0951289.jpg

به گزارش خبرنگار اعزامي فارس از گوانگجو، كاروان ورزش ايران امروز درخشيد و 5 مدال طلا، يك نقره و 3 برنز به دست آورد.

 

ايران در تكواندو 2 مدال طلا كسب كرد و در ووشو نيز ساندا كاران ايران با 3 طلاي ديگر مجموع طلاهاي كاروان ايران را به 5 رساندند تا ايران در روزي طلايي بتواند با 10 پله صعود تا رده پنجم توزيع مدالها صعود كند.

در اين روز تيراندازان زن ايران نيز باز هم درخشيدند و يك نقره و يك برنز را به دست آوردند و در نهايت در ووشو، تكواندو و دوچرخه سواري نيز 4 برنز ديگر براي كاروان ايران تصاحب شد تا مجموع مدالهاي ايران به عدد 17 برسد.

 

تا پايان روز پنجم بازيها از بين 45 كشور 24 كشور موفق به كسب مدال شدهاند كه در اين ميان 13 كشور مدال طلا را به كاروان ورزشهاي كشورشان اختصاص دادهاند.

 

*رده بندي توزيع مدال در پايان روز چهارم به شرح زير است:

 

1- چين؛ 97 طلا، 39 نقره و 36 برنز

 

2- كرهجنوبي؛ 29 طلا، 22 نقره و 31 برنز

 

3- ژاپن؛ 17 طلا، 41 نقره و 35 برنز

 

4-كرهشمالي؛ 5 طلا؛ 7 نقره و 10 برنز

 

5-ايران؛ 5 طلا؛ 4 نقره و 8 برنز

 

6-تايوان؛ 4 طلا، 5 نقره و 16 برنز

 

7-ازبكستان؛ 3 طلا، 8 نقره و 8 برنز

 

8- هنگكنگ؛ 3 طلا، 6 نقره و 4 برنز

 

9-مالزي؛ 3 طلا؛ 3 نقره و 4 برنز

 

10-قزاقستان؛ 2 طلا، 6 نقره و 11 برنز

 

*مدال آوران ايران تا پايان روز پنجم بازيهاي آسيايي 2010 گوانگجو:

 

روز اول:

تيم ملي تيراندازي زنان در رشته تفنگ بادي 10 متر مدال نقره

احسان پيغمبري در ووشو رشته تالو مدال برنز

محمدرضا رودكي در جودو مدال برنز

 

روز دوم:

تيم ملي اسپرينت دوچرخه سواري مدال برنز

 

روز سوم:

مرتضي رضاييان در دسته 69 كيلوگرم وزنه برداري

 

روز چهارم:

محمدرضا رودكي در جودو مدال نقره

 

روز پنجم:

حميدرضا قليپور در ووشو رشته ساندا مدال طلا

خديجه آزادپور در ووشو رشته ساندا مدال طلا

محسن محمد سيفي در ووشو رشته ساندا مدال طلا

عليرضا نصرآزاداني در تكواندو مدال طلا

يوسف كرمي در تكواندو مدال طلا

الهه احمدي در تيراندازي زنان در رشته تفنگ 3 وضعيت 50 متر مدال نقره

تيم ملي تيراندازي زنان در رشته تفنگ 3 وضعيت 50 متر مدال برنز

سجاد عباسي در ووشو رشته ساندا مدال برنز

الهه منصوريان در ووشو رشته ساندا مدال برنز

سارا خوشجمال فكري در تكواندو مدال برنز

مهدي سهرابي در دوچرخه سواري مدال برنز

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولين نايب قهرماني ووشوي ايران با 3 طلا و 3 برنز

خبرگزاري فارس: براي نخستين بار تيم ايران عنوان نايب قهرماني مسابقات ووشوي شانزدهمين دوره بازيهاي آسيايي را به خود اختصاص داد.

 

A0951295.jpg

 

 

به گزارش خبرنگار اعزامي فارس از گوانگجو، در اين پيكارها تيم چين با 9 مدال طلا و يك برنز بر سكوي قهرماني ايستاد و

تيم ايران با 3 طلا و 3 برنز در رده دوم قرار گرفت.

هنگ كنگ با يك طلا و دو برنز و ماكائو با يك طلا و يك برنز عناوين سوم و چهارم را به خود اختصاص دادند.

تيم هاي مالزي، ويتنام، كره شمالي، ژاپن، اندونزي و هندوستان در رده هاي بعدي ايستادند.

در دوره هاي گذشته ووشو فقط يك طلا از سوي حسين اوجاقي كسب كرده بود.

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نتايج كامل ورزشكاران ايران در روز پنجم

خبرگزاري فارس: ورزشكاران ايران در رشتههاي ووشو و تكواندو توانستند 5 مدال طلا كسب كنند.

 

A0951286.jpg

به خبرنگار اعزامي فارس از گوانگجو، كاروان ايران در پنجمين روز بازيهاي آسيايي گوانگجو توانست 5 مدال طلا، يك نقره و 5 برنز كسب و در رتبهبندي توزيع مدالها به جايگاه پنجم صعود كند.

 

*تكواندو طلسم بيطلايي ايران را شكست

عليرضا نصرآزاداني در وزن 74 كيلوگرم توانست با شكست حريفاني از كرهجنوبي، چين، تاجيكستان، تايلند و ازبكستان به مدال طلا دست يابد و يوسف كرمي نيز با استراحت در دور اول و پيروزي برابر بحرين، چين و كرهجنوبي دومين مدال طلاي تكواندو را كسب كرد.

 

*3 طلا و 2 برنز ووشو در پنجمين روز بازيها

محسن محمدسيفي در وزن 60 كيلوگرم، حميدرضا قليپور در وزن 75 كيلوگرم و خديجه آزادپور در وزن 60 كيلوگرم توانستند مدال طلاي بازيهاي آسيايي ووشو را به خود اختصاص دهند.

الهه منصوريان در وزن 52 كيلوگرم و سجاد عباسي در وزن 70 كيلوگرم به مدال برنز دست يافتند.

احسان پيغمبري ديگر ووشوكاري بود توانست مدال برنز مسابقات را به خود اختصاص دهد و در پايان تيم ملي ووشوي ايران با 3 طلا و 3 نقره براي اولين بار در رده دوم بازيهاي آسيايي قرار گرفت.

 

*يك نقره و يك برنز براي تيراندازان

تيم بانوان تيراندازي ايران دومين مدال نقره اين رشته را توسط الهه احمدي كسب كرد. احمدي در ماده تفنگ سه وضعيت 50 متر دوم شد و تيم بانوان ايران توانست مدال برنز را در اين رشته از آن خود كند.

مريم طالبي 16 و مهلقا جامبزرگ 24 شدند اما در بخش مردان تيراندازان ايران نتوانستند به مدال دست يابند. ابراهيم برخورداري 9، محمد احمدي 24 و رضا كريمپور 35 شدند.

 

*تيم دو نفره واليبال ساحلي ايران متشكل از رضا نائيني و رحمان رئوفي مقابل تيم كامبوج با نتيجه 2 بر صفر به پيروزي رسيد.

همچنين تيم "الف " ايران متشكل از سلاق و فرخي برابر قطر با نتيجه مشابه 2 بر صفر به برتري رسيدند.

 

*در رشته شنا پاشا وحدتي و محمد بيداريان در ماده 100 متر آزاد به ترتيب مقامهاي پنجم و هشتم را از آن خود كردند.سعيد ملكآشتياني در ماده 200 متر مختلط انفرادي نيز پنجم شد.

 

*هندباليستهاي ايران برابر تيم قدرتمند كرهجنوبي قرار گرفتند و با اختلاف نزديك 31 بر 29 مقابل حريف خود شكست خوردند.

 

*در وزنهبرداري كيانوش رستمي در دسته 85 كيلوگرم نتوانست به مقامي بهتر از ششمي دست يابد.

 

*در قايق اپتميست زنان سيده فاطمه جعفري در مرحله هشتم در رده نهم قرار گرفت و در همين ماده در بخش كيوان حسن زاده در هر دو مرحله هفتم و هشتم در رده هاي هشتم ايستاد.

در قايق 420 و در بخش مردان تيم ايران متشكل از محمد اوج هرمزي و مجيد سيفي نژاد در مرحله هفتم و هشتم در رده اي بهتر از هشتمي قرار نگرفت. در همين قايق و در بخش زنان متشكل از پريسا مرادي و كيميا مينابيان در هر دو مرحله هفتم و هشتم در رده پنجم قرار گرفت.

در قايق هابي 16 هم تيم ايران با تركيب حسين عيسي پور و محمد رهي در مصاف با 7 قايقران آسيايي در مرحله هفتم و هشتم عنوان هفتم را از آن خود كرد.

 

*در رشته پينگپنگ افشين نوروزي در دومين بازي خود برابر نماينده كرهشمالي مغلوب و از دور مسابقات حذف شد اما نوشاد عالميان با برتري برابر نماينده تايوان جواز حضور در مرحله يكهشتم نهايي را كسب كرد.

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

صعود عالميان به مرحله يكهشتم نهايي

خبرگزاري فارس: پينگپنگباز ايراني با پيروزي برابر نماينده تايوان جواز حضور در مرحله يكهشتم نهايي را كسب كرد.

 

A0487295.jpg

 

 

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس از گوانگجو، نوشاد عالميان در مرحله يكشانزدهم نهايي مسابقات پينگپنگ به مصاف حريفي از تايوان رفت و با نتيجه 4 بر يك پيروز شد و به مرحله يكهشتم نهايي راه يافت.

عالميان در ستهاي اول و دوم با نتايج مشابه 13 بر 11 به برتري دست يافت و ست سوم را با نتيجه 11 بر 6 مغلوب شد، اما با برتري در ست هاي چهارم و پنجم با نتايج 11 بر 6 و 13 بر 11 توانست به مرحله يكهشتم نهايي راه يابد.

عالميان در مرحله بعدي به مصاف وانگ هائو از چين ميرود.

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شكست تيم بسكتبال ايران مقابل ژاپن با يك امتياز اختلاف

خبرگزاري فارس: تيم ملي بسكتبال ژاپن با پيروزي برابر ايران به صدر جدول گروه دوم راه يافت.

 

A0908673.jpg

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس از گوانگجو، تيم ملي بسكتبال ايران در دومين ديدار خود در بازيهاي آسيايي گوانگجو عصر امروز به مصاف ژاپن رفت و در يك بازي نزديك با نتيجه (57-56) مغلوب شد.

بسكتباليستهاي ايران كوارترهاي اول تا سوم را با نتايج (19-17)، (12-11)، (16-15) به برتري دست يافتند، اما در كوارتر چهارم با نتيجه (14-9) تن به شكست دادند.

ايران روز گذشته برابر فيليپين با نتيجه 65 بر 50 به برتري دست يافته بود.

بسكتباليستهاي ايران در گروه دوم بازيهاي آسيايي گوانگجو با قطر، فيليپين، ژاپن، هند و تايوان همگروه است.

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پينگپنگباز ايران مقابل نماينده كرهشمالي شكست خورد

خبرگزاري فارس: افشين نوروزي با قبول شكست مقابل نماينده كرهشمالي از ادامه كار در بخش انفرادي مسابقات پينگپنگ بازيهاي آسيايي بازماند.

 

A0948232.jpg

به گزارش خبرنگار اعزامي فارس از گوانگجو، نوروزي كه دور اول از سد تاجيكستان برده بود در دومين ديدار به مصاف نماينده كره شمالي رفت و با نتيجه 4 بر 2 شكست خورد.

او راند اول و دوم را با نتايج 11 بر 6 و 11 بر 8 برد و 4 گيم بعدي را با نتايج 11 بر 9، 11 بر 3، 11 بر 2 و 12 بر 10 شكست خورد و از ادامه كار بازماند.

نوشاد عالميان در ادامه اين مسابقات امشب به مصاف نماينده تايوان خواهد رفت.

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

روز پرافتخار زنان تيراندازي ايران

خبرگزاري فارس: يك مدال نقره و برنز توسط زنان در روز پنجم بازيهاي آسيايي براي تيراندازي ايران به دست آمد.

 

A0948223.jpg

به گزارش خبرنگار اعزامي فارس از گوانگجو، در ادامه بازيهاي آسيايي 2010 گوانگجو و در در رقابتهاي تيراندازي، امروز زنان ايراني يك بار ديگر خوش درخشيدند و در رشته تفنگ 3 وضعيت به مدال برنز تيمي و توسط الهه احمدي به مدال نقره رسيدند.

 

*نتايج روز پنجم رقابتهاي تيراندازي:

تپانچه 25 متر مردان:

تيمي:

1-كرهجنوبي

2-چين

3-كرهشمالي

 

انفرادي:

1-هونگ از كرهجنوبي

2-جونگ سو كيم از كرهشمالي

3-جين از چين

 

در رشته تپانچه 25 متر مردان تيم ملي تيراندازي ايران با امتياز 1651 در رده هفتم قرار گرفت.

 

در بخش انفرادي اين رشته نيز ابراهيم برخورداري از ايران با امتياز 566 در رده نهم قرار گرفت، محمد احمدي در رده 24 آسيا ايستاد و رضا كريمپور سيو پنجم شد.

در اين رشته 39 تيرانداز حضور داشتند.

 

10متر اهداف متحرك مردان:

تيمي:

1-كرهشمالي

2-چين

3-كرهجنوبي

 

انفرادي:

1-ميونگوون پاك از كرهشمالي

2-ژاي از چين

3-لين گان از چين و يونگ چول جو از كرهشمالي

 

دراين رشته و در بخش انفرادي، 19 تيرانداز آسيايي در غياب نمايندگان ايران به رقابت با هم پرداختند.

 

تفنگ 50 متر 3 وضعيت زنان:

تيمي:

1-چين

2-كرهجنوبي

3-ايران

 

انفرادي:

1-وانگ از چين

2-الهه احمدي از ايران

3-ليكسي وو چين

 

تيم ملي تيراندازي زنان ايران متشكل از الهه احمدي، مريم طالبي و مهلقا جامبزرگ در مصاف با رقباي آسيايي سوم شد و به مدال برنز آسيا قناعت كرد.

 

در همين رشته و در بخش انفرادي 3 تيراندازي ايران در رقابت با 45 تيرانداز به ترتيب به مقامهاي زير در بخش مقدماتي دست پيدا كردند.

2-الهه احمدي

16-مريم طالبي

26-مهلقا جام بزرگ

 

در اين رشته الهه احمدي با قرار گرفتن در مكان دوم همراه با 7 تيرانداز ديگر راهي فينال شد كه در بخش فينال تفنگ 50 متر 3 وضعيت، اين تيرانداز شايسته ايران با امتياز 681،4 و با اختلاف تنها يك و نيم امتياز سومين مدال تيراندازي ايران و دهمين مدال كاروان ايران را به ارمغان آورد.

 

برنامه ادامه رقابتهاي تيراندازي بازيهاي آسيايي 2010 به شرح زير است:

27 آبان:

50 متر تفنگ 3 وضعيت مردان مقدماتي و فينال

25 متر سنترفاير تپانچه مردان

 

اسامي تيراندازان اعزامي به گوانگجو به شرح زير است:

*اهداف ثابت: (رشته تفنگ)

مهلقا جامبزرگ، الهه احمدي، نرجس امامقلينژاد و مريم طالبي

صابر پرستي، ابراهيم اينانلو، ساسان شهسواري، امين حيدري، مهدي جعفريپويا و حسين باقري

سرمربي: لازلو سوچك

 

*اهداف ثابت: (رشته تپانچه)

زينب رمضاني، الهام هريجاني و فاطمه حسيني

ابراهيم برخورداري، محسن نصراصفهاني، محمد احمدي و رضا كريمپور

سرمربي: گاليابوويچ

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ويياندونگ: فكر ميكردم سانداي ايران يك طلا بگيرد

خبرگزاري فارس: سرمربي چيني تيم مردان سانداي ايران گفت: مطمئن بودم كه ايران در اين بخش طلا ميگيرد؛ اما فكر مي كردم يك مدال باشد.

 

A0761461.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، وي يان دونگ اظهار داشت: من از اين نتيجه خيلي راضي هستم. براي اين بازي ها خيلي زحمت كشيده بوديم.

وي ادامه داد: با اين همه كار و اردوهاي تداركاتي و پشتكار ايراني ها مي دانستم كه در اين بازي ها حتماً طلا مي گيريم اما يك طلا را پيش بيني كرده بودم.

سرمربي تيم مردان ايران يادآور شد: اينكه دو طلا گرفته ايم خيلي خوب بود، من از سال 2008 به ايران آمده و با تيم ساندا كار كرده ام. خوشحالم كه به آنها مي خواستم، رسيدم.

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

روزبهاني بوكسور اردني را شكست داد

خبرگزاري فارس: در ادامه مسابقات بوكس شانزدهمين دوره بازيهاي آسيايي نماينده وزن 81 كيلوگرم ايران از سد حريف اردني گذشت.

 

A0815514.jpg

به گزارش خبرنگار اعزامي فارس از گوانگجو، احسان روزبهاني در دور نخست به مصاف احمد ال تيمات رفت و او را شكست داد و گام به دور يك چهارم نهايي گذاشت.

وي در ادامه برنده ديدار نمايندگان قزاقستان و ازبكستان را پيش رو دارد.

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قليپور: فينال من مقابل حريف چيني بود

خبرگزاري فارس: ووشوكار وزن 75-كيلوگرم ايران گفت: ديدار اصلي من مقابل حريف چيني بود و با شكست او طلا گرفتم.

 

A0950826.jpg

حميدرضا قليپور در گفت و گو با خبرنگار اعزامي فارس به گوانگجو اظهار داشت: براي كسب مدال طلاي بازي هاي گوانگجو برنامه خاصي داشتم.

وي با اشاره به سخت بودن كار ووشو در آسيا عنوان كرد: همه مي دانند كه قدرت هاي اصلي ووشو در آسيا هستند به همين دليل براي كسب مدال طلا فكر همه جا را كرده بودم.

قهرمان جهان تاكيد كرد: حريف چيني من از نفر آخر خيلي سخت تر بود ولي خوشحالم كه توانستم او را شكست دهم و به دور آخر برسم.

قلي پور افزود: ماه آينده بايد در مسابقات ستارگان جهان شركت كنم و اميدوارم در آنجا نيز بتوانم با مدال طلا به كار خود خاتمه دهم.

قلي پور از زحمات خانواده و مربيان نيز تشكر كرد.

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

كاروان ايران با طلاي قليپور پنجم شد

خبرگزاري فارس: ايران با مدال طلاي سانداكار مرد تيم ملي ووشو به رتبه پنجم جدول توزيع مدالهاي بازيهاي آسيايي 2010 رسيد.

 

A0761461.jpg

به گزارش خبرنگار اعزامي فارس از گوانگجو، كاروان ورزش ايران با مدال طلاي حميدرضا قليپور، سانداكار وزن 75- كيلوگرم ايران با يك رتبه صعود در جدول توزيع مدالها به رده پنجم رسيد.

 

حميدرضا قليپور كه دور اول نماينده هندوستان را شكست داده بود در دومين ديدار مقابل لي سو از مالزي قرار گرفت و با نتيجه 2 بر صفر به پيروزي رسيد.

قهرمان جهان براي راهيابي به فينال با جيانگ چون از چين روبه رو و در راند اول مغلوب حريف شد اما راند دوم را با پيروزي پشت سر گذاشت تا كار به تساوي بكشد. اين حميدرضا قلي پور بود كه در راند سوم به برتري رسيد و در آستانه كسب مدال طلا قرار گرفت.

 

قلي پور در ديدار آخر به مصاف ايجاز پاكستاني رفت و با نتيجه 2 بر صفر به پيروزي دست يافت و طلايي شد.

در ووشو، ايران پيش از اين خديجه آزادپور و محسن محمد سيفي مدال هاي طلا را به دست آورده بودند و الهه منصوريان، احسان پيغمبري و سجاد عباسي مدال برنز گرفتند.

 

روز پنجم براي كاروان ورزش ايران در جدول توزيع مدالها به پايان رسيد و موفق ترين روز با كسب 5مدال طلا، يك نقره و 3 برنز سپري شد و در نهايت 5 طلا، 4 نقره و 8 برنز براي ايران به دست آمد.

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سعيدلو: كسب طلاي آزادپور سرفصل جديدي در ورزش بانوان است

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان تربيت بدني با تبريك كسب اولين مدال طلاي بانوان اين مدال را سر فصل جديدي در ورزش بانوان ايران اسلامي عنوان كرد.

 

A0715329.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت سازمان تربيت بدني علي سعيدلو كسب اولين مدال طلاي تاريخ ورزش بانوان توسط خديجه آزاد پور را تبريك گفت.

در اين پيام آمده است: در روز فرخنده و مبارك عيد سعيد قربان فرزندان دلاور ايران اسلامي امروز در عرصه بازي هاي آسيايي جولان دادند و پس از دو طلاي نصر آزاداني و يوسف كرمي براي نخستين بار شاهد كسب اولين مدال طلا توسط بانوان ورزشكار كشورمان هستيم.

بدون شك كسب مدال طلاي ووشو توسط خديجه آزاد پور بانوي دلاور ايران اسلامي كه براي اولين بار در تاريخ ورزش بانوان ايران اسلامي به دست آمد حاصل نگاه ويژه دولت جمهوري اسلامي ايران به همه ابعاد زندگي زنان در كشورمان است و بايد اين رشد و بالندگي ورزش بانوان را ارج نهاد.

 

در ادامه پيام سعيدلو آمده است: در روزي كه مردم عزيزمان جشن عيد سعيد قربان را بر پاي داشته اند در گوانگجو هم فرزندان شايسته و دلاور ملت ايران با رشادت و با تلاشي مضاعف از نام ايران اسلامي به خوبي دفاع مي كنند و اينبار خانم خديجه آزاد پور با كسب اولين مدال طلاي تاريخ ورزش بانوان نام خود را در ورزش بانوان جاودانه كرد.

 

اينجانب اين پيروزي غروزانگيز را به همه مردم عزيز كشورمان و به جامعه ورزش به خصوص ورزش بانوان تبريك مي گويم و اميدوارم كه طلاي خانم آزاد پور آغاز فصل نويني در ورزش زنان ايران اسلامي باشد.

 

سازمان تربيت بدني در رويكرد جديد خود به ورزش بانوان كه از زمان رياست دكتر سعيدلو صورت گرفت ورزش بانوان را از اداره كل به معاونت ارتقا داد و در همه فدراسيون ها جايگاه ورزش بانوان را هم طراز ورزش مردان قرار داد.بر همين اساس بانوان ورزشكار ما در بازي هاي آسيايي گوانگژو با رشدي 300 درصدي مواجه شدند و يقينا اين مهم در آينده نمود عيني تري پيدا خواهد كرد.

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پيرواني: عمان را براي بازيكنان آناليز كرديم

خبرگزاري فارس: مربي تيم اميد فوتبال ايران گفت: بازيهاي عمان را براي بازيكنان آناليز كرديم.

 

A0943316.jpg

اميرحسين پيرواني در گفتوگو با خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس به گوانگجو در مورد وضعيت تيم اميد ايران گفت: امروز تمرين خوبي را انجام داديم. بعد از تمرين نيز جلسه آناليز تيم عمان را براي بازيكنان برگزار و نقاط ضعف و قوت اين تيم را به خوبي براي بازيكنان تشريح كرديم.

وي ادامه داد: تيم اميد بازيكن مصدوم و محرومي براي مسابقه روز جمعه با عمان ندارد و سينا عشوري هم ميتواند در اين ديدار براي ما بازي كند.

مربي تيم فوتبال اميد در مورد مشكل پرداخت پاداش به بازيكنان اين تيم گفت: مشكلات به زودي حل ميشود و مسئولان وعده پرداخت پاداش را دادهاند.

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قليپور پنجمين طلاي ايران را به دست آورد

خبرگزاري فارس: سانداكار وزن 75- كيلوگرم ايران با شكست نماينده پاكستان سومين مدال طلاي ووشو و پنجمين طلاي ايران را به خود اختصاص داد.

 

A0761461.jpg

به گزارش خبرنگار اعزامي فارس از گوانگجو، حميدرضا قليپور كه دور اول نماينده هندوستان را شكست داده بود در دومين ديدار مقابل لي سو از مالزي قرار گرفت و با نتيجه 2 بر صفر به پيروزي رسيد.

قهرمان جهان براي راهيابي به فينال با جيانگ چون از چين روبه رو و در راند اول مغلوب حريف شد اما راند دوم را با پيروزي پشت سر گذاشت تا كار به تساوي بكشد. اين حميدرضا قلي پور بود كه در راند سوم به برتري رسيد و در آستانه كسب مدال طلا قرار گرفت.

 

قلي پور در ديدار آخر به مصاف ايجاز پاكستاني رفت و با نتيجه 2 بر صفر به پيروزي دست يافت و طلايي شد.

در ووشو، ايران پيش از اين خديجه آزادپور و محسن محمد سيفي مدال هاي طلا را به دست آورده بودند و الهه منصوريان، احسان پيغمبري و سجاد عباسي مدال برنز گرفتند.

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اشك شوق محمدسيفي و فرياد "فقط ايران "

خبرگزاري فارس: ووشوكار ايران پس از قهرماني در آسيا فرياد "فقط ايران " را سر داد.

 

A0761464.jpg

به گزارش خبرنگار اعزامي فارس از گوانگجو، در اين وزن 60- محسن محمدسيفي به مدال طلا دست يافت و مهدي علي نژاد عضو هيات رئيسه جهان، نايب رئيس آسيا و سرپرست فدراسيون ايران مدال ها را اهدا كرد.

سيفي بعد از كسب مدال هنگام زدن دور افتخار با صداي بلند فرياد مي زد، فقط ايران.

او هنگام دريافت مدال طلا اشك مي ريخت.

تيم ملي ووشوي ايران پيش از اين توسط خديجه آزاد پور و محمد سيفي به مدال طلا و سجاد عباسي، الهه منصوريان و احسان پيغمبري به مدال برنز رسيده بود.

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عبداللهي: خجالت ميكشم روي سكوي سوم بايستم

خبرگزاري فارس: تكواندوكار وزن ششم ايران گفت: از اينكه برنز گرفتم و بايد روي سكوي سوم بايستم، خجالت ميكشم.

 

A0745871.jpg

 

 

 

فرزاد عبداللهي در گفت و گو با خبرنگار اعزامي فارس به گوانگجو اظهار داشت: فكر مي كردم خيلي راحت طلا مي گيرم، ديگران نيز چنين نظري را داشتند.

وي تاكيد كرد: مغرور شدم و حريف را دست كم گرفتم و همين اعتماد به نفس زياد كار دستم داد تا مدال طلا را با مقام سوم عوض كنم.

قهرمان آسيا خاطرنشان ساخت: داوري در باخت من مقابل حريف افغان تاثير زيادي نداشت البته يك اخطار بي مورد داد و افكارم را به هم ريخت؛ اگرچه بيشتر به خودم باختم.

وي تصريح كرد: از اينكه به جاي طلا مدال برنز گرفتم و بايد روي سكو پايين تر از كساني قرار گيرم كه قبلاً آنها را بردهام خجالت مي كشم.

عبداللهي درباره وضعيت تيم ملي تكواندو ايران گفت: اين رشته در يك روز دو طلا گرفت؛ هم طلسم بي مدالي كاروان ايران و هم تنها طلاي تكواندو در بازي هاي آسيايي را شكست.

وي افزود: فكر مي كنم تا به اينجاي كار تكواندو نمره قبولي گرفته است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.


×
×
  • اضافه کردن...