رفتن به مطلب
انجمن های دانش افزایی چرخک
shima77

قانون جذب چیست و چه کمکی به زندگی می کند؟

پست های پیشنهاد شده

یکی از قوانینی که به طور طبیعی در جهان وجود دارد و می تواند ما را به خواسته ها و آرزو هایمان برساند، قانون جذب است. این قانون محبوبیت زیادی را در بین افراد دارند؛ اما کسانی هم در این بین هستند که آن را قبول ندارند و باورشان نمی شود که این قانون می تواند زندگی شان را تغییر دهد. بسیاری از ما تعریف دقیقی از قانون جذب چیست نداریم به همین خاطر نمی توانیم این قانون را به درستی درک نماییم.

قطعا مقالات بسیاری در این زمینه وجود دارد؛ اما مطلبی که ما به شما عزیزان ارائه می دهیم با همه آنها متفاوت است و پاسخ تمامی سوالاتتان را در این باب می دهد. همه ما می خواهیم به اهدافمان دست یابیم و به موفقیت برسیم؛ اما نمی دانیم واقعا به آن می رسیم یا نمی رسیم؟

برای رسیدن به هدف و خواسته قانون جذب راه را برای ما هموار تر می کند و زندگی تان را با تغییر و تحول بزرگی رو برو می سازد. شما با خواندن این مقاله و عمل به کارهایی که به آن اشاره کردیم می توانید نه تنها خواسته هایتان را برطرف سازید بلکه فراتر از چیز هایی را به دست آورید که انتظارش را نداشتید.

قانون جذب یا Law of attraction یکی از قوانین ثابت در جهان هستی می باشد. هر چیزی را که در دنیا می بینیم و می شنویم، دارای انرژی است که ارتعاشاتی را در فرکانس های مختلف از خود بازتاب می کند؛ حتی کلماتی که استفاده می کنیم و جملاتی هم که به کار می بریم از انرژی ساخته شده است.

حال برای اینکه بتوانیم آموزش قانون جذب را به طور کامل یاد بگیریم و بتوانیم با استفاده از آن خواسته های خود را به حقیقت برسانیم، در قدم اول باید خواسته ها و اهدافمان را با قدرتی که ذهنمان دارد هم ارتعاش کنیم. مهم ترین نکته در قانون جذب کائنات ، هم ارتعاش شدن با خواسته هایمان است.

قبل از اینکه به موضوع اصلی بپردازیم یکی از تجربیات زندگی خود را برایتان شرح می دهم تا از عملکرد این قانون اطمینان حاصل کنید.

من یکی از اون دسته افرادی بودم که اصلا به این چیز ها اعتقاد نداشتم و هر کی ام که راجبش حرف میزد باشون بحث می کردم تا ثابت کنم که اشتباه می کنن. من تو شرایطی از زندگی قرار داشتم که دوست داشتم برای خودم مستقل بشم و خودم پول در بیارم و دستم تو جیب پدر و مادرم نباشه. یکی از دوستام بم پیشنهاد کرد که تو سر زبون خوبی داری بهترین کار برات بازاریابی هست. منم چون اون موقع انگیزه زیادی برای کار کردن داشتم گفتم اره راست میگی بهتره که برم تو این زمینه دنبال کار بگردم.

قبل از اینکه دوستم همچین پیشنهادی رو بم بده من بیشتر دنبال شغل منشیگری بودم. خیلی گشتم و تحقیق کردم در رابطه با بازاریابی خیلی از شرکت ها رو پیدا کردم و تو یکیشون مشغول به کار شدم. خب اول از همه یک سری کلاس های آموزشی گذاشتن برام. حالا فکر کنید تو این کلاس های آموزشی در مورد چی صحبت می کردن!!! قانون جذب چیست و چطور میشه با استفاده از اون مشتری های زیادی رو جذب کنیم و درآمدزایی بالایی به دست بیاریم.

خب بد از این کلاسها برای هر کدوم از هنرجو ها یه هدفی رو تعیین می کردن که باید تو یه تاری معین به اون هدف رسیده باشن. من تو این کلاس ها یاد گرفتم که جملات مثبت، قانون ارتعاش، هدف گذاری، رسیدن به هدف، قانون جذب ثروت، جذب پول و… چطور صورت می گیره ولی همچنان توو ذهنم می گفتم که امکان نداره اینا بتونن با این قانون ها به درآمد بالا رسیده باشن.

همین جوری که جلو می رفتیم با خیلی از افراد اونجا آشنا شدم که می گفتن مام یه روز تو سطح تو بودیم و با هدف گذاری هایی که داشتیم تونستی به این جایگاهی که الان داریم برسیم. حتی یکیشون دو ماه زود تر از من به اون شرکت ملحق شده بود و تونسته بود به درآمد قابل قبولی برسه. کم کم داشت باورم می شد که قانون جذب کائنات واقعا وجود داره و میشه با یکی کردن فرکانس ها به خواسته هامون برسیم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...