رفتن به مطلب
لطفا جهت استفاده از تمام مطالب ثبت نام کنید ×
انجمن های دانش افزایی چرخک
لطفا جهت استفاده از تمام مطالب ثبت نام کنید

درباره قانون جذب چه چیز هایی می دانید؟

ارسال های توصیه شده

قانون جذب یکی از واقعی ترین و ثابت شده ترین قوانین طبیعت است که می تواند ما را به درجه ای از موفقیت که می خواهیم برساند. این احساسات ماست که نشان می دهد ما به هدفمان می رسیم یا نمی رسیم و یا در چه مسیری قرار داریم. به عنوان مثال من هنگامی که می خواهم بسنجم که به هدفم نزدیک شده ام یا نه، به احساسی که نسبت به آن دارم فکر می کنم. اگر این حس من مثبت باشد، قطعا به هدف ام نزدیک تر شده ام و اگر احساس من منفی باشد، قطعا از هدفم دور تر شده ام.

به صورت کلی این افکار، احساسات و باور های ما هستند که زندگی ما را می سازند. یکی از مهم ترین و قدرتمند ترین راهنمایی که می تواند به وسیله قانون ارتعاش ما را در جهت رسیدن به خواسته ها و اهدافمان برساند، احساساتمان است. یکی از روش هایی که می توانید برای رسیدن به اهداف خود از آن استفاده کنید، کنترل ذهن و تسلط بر افکار است.

یکی از مهم ترین راز های قانون جذب ثروت نیز همین قدرت ذهن است. افراد موفقی که شما در زندگی خود آنها را می شناسید، چندین راز موفقیت را با خود دارند که یکی از آنها قانون ارتعاش و یکی دیگر اعتماد به نفس بالاست. شما با کنترل قدرت ذهن خود می توانید کنترل افکارتان را در دست بگیرید و به خواسته هایی که دارید به راحتی دست یابید.

در مقاله قانون جذب چیست باید بگوییم یکی از مهم ترین عوامل در نتیجه نگرفتن از این قانون، این است که شما در ته دلتان اطمینان کاملی به آن ندارید. هرچه قدر هم که رمز و راز این قوانین را بخوانید تا اطمینان کامل به آن نداشته باشید نتیجه ای نخواهید گرفت. همان طور که در مقاله آموزش قانون جذب گفتیم، این قانون یکی از قوانین ثابت جهان هستی است که درک واقعی آن می تواند شما را به درجات بالایی از موفقیت برساند.

قطعا برای شما هم اتفاق افتاده که مثلا چیزی را می خواهید و بر روی آن بسیار پا فشاری می کنید تا آن را به دست بیاورید. این دقیقا همان قانون جذب است که باعث شده خواسته شما با ذهنتان هم ارتعاش شود و شما را به چیزی که می خواهید برساند. بانوان بسیاری هستند که می خواهند عشق خود را برگردانند و یا با استفاده از این قوانین، فردی را به سمت خود جذب نمایند. اگر دقت کرده باشید این افراد به خواسته هایشان می رسند و آن لحظه ما به این فکر می کنیم که چه جوری میشه این خانم با این قیافه مخ فلان پسر رو زده باشه!

منبع:  https://mahdavinasab.com/law-of-attraction/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...